Pokoje Gościnne u Basi

Od 30 zł

Władysławowo
ul. Władysławowska 21
84-120 Władysławowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi Władysławowo, Chłapowo - Pokoje Gościnne U Basi zapraszają na wczasy nad morzem !!! Chłapowo - Pokoje Gościnne U Basi - noclegi z widokami na morze w Chłapowie serdecznie zapraszają na wypoczynek i wczasy nad morzem.   Oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe, wszystkie są z łazienkami, wyposażone w sprzęt plażowy, czajnik, naczynia, telewizor.   Do dyspozycji Gości wspólna kuchnia, plac zabaw, boisko, parking zamykany na noc, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do podłączenia się do internetu, siłownia.   Gwarantujemy miłą, serdeczną i rodzinną atmosferę, zapewniamy zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie znajdującym się na posesji.   W dni pogodne proponujemy korzystanie
czytaj więcej

Noclegi Władysławowo, Chłapowo - Pokoje Gościnne U Basi zapraszają na wczasy nad morzem !!!

Chłapowo - Pokoje Gościnne U Basi - noclegi z widokami na morze w Chłapowie serdecznie zapraszają na wypoczynek i wczasy nad morzem.
 
Oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe, wszystkie są z łazienkami, wyposażone w sprzęt plażowy, czajnik, naczynia, telewizor.
 
Do dyspozycji Gości wspólna kuchnia, plac zabaw, boisko, parking zamykany na noc, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do podłączenia się do internetu, siłownia.
 
Gwarantujemy miłą, serdeczną i rodzinną atmosferę, zapewniamy zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie znajdującym się na posesji.
 
W dni pogodne proponujemy korzystanie z kąpieli słonecznych i różne formy gimnastyki, w tym odchudzającej (np. wejście i zejście na plażę ze skarpy).
 
W dni pochmurne rekomendujemy, jako alternatywę, basen pływacki, halę sportową i siłownię w leżącym w odległości 1000 m Ośrodku Przygotowań Olimpijskich `Cetniewo` Szczególnie polecamy skorzystanie z możliwości przejażdżki konnej w oddalonej o 2 km stadninie. Sąsiedztwo dużych domów wczasowych umożliwia zawarcie nowych znajomości, zaś dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na zwiedzenie Trójmiasta, Helu czy Pucka - starostwa króla Jana III Sobieskiego. Niedaleko naszego obiektu znajduje się malownicze wybrzeże klifowe, które jest wymarzonym miejscem dla uprawiania sportów lotniarskich.
Serdecznie zapraszamy !!!
   
zwiń

Zobacz również