Pokoje Gościnne U OLI

Pokoje Gościnne U OLI w miejscowości Władysławowo
Google Ads 300x250

Władysławowo
ul. Modrzewskiego 6
84-120 Władysławowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Opis

  Serdecznie zapraszamy Państwa do miłego spędzenia swojego wolnego czasu. Pokoje są z balkonami, wyposażone w naczynia i czajnik elektryczny. Cena w zależności od długości pobytu. Proponujemy również do wynajęcia apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, osobne wejście.    Doba trwa od godz. 14 00 pierwszego dnia do godz. 10 00 dnia ostatniego.      Oferujemy: pokoje 1, 2, 3, 4, 5 - osobowe   noclegi blisko morza 15 miejsc noclegowych Wyposażenie pokoi: łazienka TV czajnik Do dyspozycji gości:: grill/miejsce na ognisko parking na terenie obiektu internet plac zabaw Władysławowo to nadbałtycki kurort turystyczny leżący w województwie pomorskim, na północnym
czytaj więcej

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do miłego spędzenia swojego wolnego czasu. Pokoje są z balkonami, wyposażone w naczynia i czajnik elektryczny. Cena w zależności od długości pobytu.

Proponujemy również do wynajęcia apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, osobne wejście. 
 
Doba trwa od godz. 14 00 pierwszego dnia do godz. 10 00 dnia ostatniego. 
 
 
Oferujemy:
Wyposażenie pokoi:
  • łazienka
  • TV
  • czajnik
Do dyspozycji gości::
  • grill/miejsce na ognisko
  • parking na terenie obiektu
  • internet
  • plac zabaw

Władysławowo to nadbałtycki kurort turystyczny leżący w województwie pomorskim, na północnym krańcu Polski. Z dniem 1 stycznia 2015 roku gminie miejskiej Władysławowo zostały odebrane prawa miejskie i nadane miejscowości Władysławowo. Był to zabieg administracyjny związany ze zmianą typu gminy z miejskiej na miejsko-wiejską. Największym budynkiem we Władysławowie jest Dom Rybaka. Aktualnie mieści się tu Urząd Miasta, restauracja i wieża z tarasem widokowym, z którego rozciągają się piękne widoki na Półwysep Helski, miasto, zatokę, przylądek Rozewie. Wewnątrz można też obejrzeć wystawę kaszubskiej rzeźby tutejszego artysty. 

zwiń

Zobacz również