Pokoje Gościnne Weekend

Od 38 zł

Szklarska Poręba
ul. Krótka 2
58-580 Szklarska Poręba
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Obiekt hotelowy ?WEEKEND? wzniesiono dla celów turystyki indywidualnej, rodzinnej lub w nielicznych grupach, w którym niewielka liczba pokoi umożliwia wygodny i spokojny wypoczynek. Działalność gospodarczą o nazwie ?Pokoje Gościnne WEEKEND? prowadzimy nieprzerwanie od 1986 r. systematycznie modernizując pokoje i łazienki, starając się utrzymać wyższy niż średni komfort w grupie obiektów hotelowych ?pokoje gościnne? i ?kwatery? i nadążać za potrzebami wczasowiczów, tworząc obiekt o odpowiednim standardzie dla wygodnego wypoczynku.Przyjazne pokoje o zróżnicowanych walorach, przy zachowaniu odpowiedniego wyprzedzenia terminu rezerwacji, dają możliwość wyboru pokoju spełniającego potrzeby turysty w zależności od cech, spośród takich jak:? widok z okna na panoramę Karkonoszy? luksusowa łazienka?
czytaj więcej

Obiekt hotelowy ?WEEKEND? wzniesiono dla celów turystyki indywidualnej, rodzinnej lub w nielicznych grupach, w którym niewielka liczba pokoi umożliwia wygodny i spokojny wypoczynek. Działalność gospodarczą o nazwie ?Pokoje Gościnne WEEKEND? prowadzimy nieprzerwanie od 1986 r. systematycznie modernizując pokoje i łazienki, starając się utrzymać wyższy niż średni komfort w grupie obiektów hotelowych ?pokoje gościnne? i ?kwatery? i nadążać za potrzebami wczasowiczów, tworząc obiekt o odpowiednim standardzie dla wygodnego wypoczynku.

Przyjazne pokoje o zróżnicowanych walorach, przy zachowaniu odpowiedniego wyprzedzenia terminu rezerwacji, dają możliwość wyboru pokoju spełniającego potrzeby turysty w zależności od cech, spośród takich jak:

? widok z okna na panoramę Karkonoszy

? luksusowa łazienka

? balkon z możliwością wejścia na ogród wypoczynkowy z grillem

? oddzielne łóżka

Będąca w dyspozycji wczasowiczów, w pełni wyposażona kuchenka samoobsługowa z jadalnią, pozwala we własnym zakresie sporządzić posiłki, co znacząco wpływa na koszty pobytu, ich jakość, pewność świeżości i czystości oraz oszczędność czasu traconego w oczekiwaniu w kolejce w zatłoczonych gwarnych barach i restauracjach.
Sprawę wyżywienia ułatwia centralna lokalizacja obiektu, gdzie w promieniu 20-200 m są dostępne: bary, gospody, karczmy, restauracje, Pizzeria, sklepy spożywcze, stragany oraz markety LEWIATAN, BIEDRONKA i NETTO a nieco dalej targowisko. Pragnącym wypoczynku od codziennego sporządzania potraw w domu, jest możliwość wykupienia śniadań, obiado-kolacji lub całodziennego wyżywienia w sąsiadującym z nami ośrodku DW ?Bełchatów? odległym o 20 m.
Centralna lokalizacja naszego obiektu stwarza także dogodną bazę wypadową do wielu atrakcji miejskich optymalizując odległości do nich i czas wycieczek.
Dla bezpieczeństwa sprzętu wczasowiczów, posiadamy pomieszczenie, które zimą służy do przechowywania nart a latem rowerów górskich.


zwiń

Zobacz również