Pokoje u Sołtysa

Od 35 zł

Dawidowizna 27
19-110 Goniądz
Podlasie
zobacz na mapie

Opis

  Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne Pokoje u Sołtysa znajduje się we wsi Dawidowizna - w centralnej części Biebrzańskiego Parku Narodowego. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową w różne części Biebrzańskiej Krainy - posiadamy karty spływu, karty wstępu i licencje. Tu aktywnie spędzisz swój wolny czas i zregenerujesz siły.   Oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe, w tym 2 i 4-osobowe z łazienkami, pozostałe z dostępem do dwóch łazienek, dostęp do kuchni, możliwość wynajęcia całego piętra (10 łóżek, w tym 4 podwójne). Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia z naszego gospodarstwa (śniadanie - 20 zł, obiad, obiadokolacja - 30 zł). Wokół domu ogród pełen
czytaj więcej

 

Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne Pokoje u Sołtysa znajduje się we wsi Dawidowizna - w centralnej części Biebrzańskiego Parku Narodowego. Miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową w różne części Biebrzańskiej Krainy - posiadamy karty spływu, karty wstępu i licencje. Tu aktywnie spędzisz swój wolny czas i zregenerujesz siły.

 

Oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe, w tym 2 i 4-osobowe z łazienkami, pozostałe z dostępem do dwóch łazienek, dostęp do kuchni, możliwość wynajęcia całego piętra (10 łóżek, w tym 4 podwójne). Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia z naszego gospodarstwa (śniadanie - 20 zł, obiad, obiadokolacja - 30 zł).

Wokół domu ogród pełen kwiatów i zieleni, plac zabaw dla dzieci, grill, boisko do gry w koszykówkę.

Ponadto:

* łódka i gril (ognisko) w cenie noclegu (30-35 zł od osoby za noc) 
* możliwość wynajęcia bryczki, rowerów, kajaków, loty balonem 
* możliwość wynajęcia przewodnika po Biebrzańskim Parku Narodowym i Twierdzy w Osowcu 
* Gospodarz serwuje nalewkę "Dziabnięcie Bociana" 

* 150 m od rzeki Biebrzy - 3 km od Goniądza 

zwiń

Udogodnienia

Cennik

30 - 35 zł od osoby za noc - cena zależna jest od ilości osób, długości pobytu oraz sezonu.

Zadzwoń lub wyślij zapytanie :)

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również