Domek w Górach

Od 230 zł

Lachowice 380
34-232 Lachowice
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Opis

  Zapraszamy do spędzenia urlopu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w miejscu pełnym ciszy i spokoju. Dzięki bogactwu i różnorodności otaczającej je przyrody nasze domki pozwalają na prawdziwy odpoczynek i relaks.   Oferujemy 3 domki całoroczne z kominkiem i dużym tarasem, położone w malowniczym regionie Podbabiogórskim, gdzie stykają się Beskid Żywiecki, Makowski i Mały. Domki mieszczą się na dużej, ogrodzonej działce kilkanaście metrów od lasu. Błogą ciszę zakłóca tylko piękny śpiew ptaków, szum pobliskiego potoku i cykanie koników polnych, a z okien, ogrodu i tarasu rozpościera się malowniczy widok na góry. Domki 10-osobowe Na parterze znajduje się sypialnia dla 2
czytaj więcej

 

Zapraszamy do spędzenia urlopu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w miejscu pełnym ciszy i spokoju.

Dzięki bogactwu i różnorodności otaczającej je przyrody nasze domki pozwalają na prawdziwy odpoczynek i relaks.

 

Oferujemy 3 domki całoroczne z kominkiem i dużym tarasem, położone w malowniczym regionie Podbabiogórskim, gdzie stykają się Beskid Żywiecki, Makowski i Mały.

Domki mieszczą się na dużej, ogrodzonej działce kilkanaście metrów od lasu. Błogą ciszę zakłóca tylko piękny śpiew ptaków, szum pobliskiego potoku i cykanie koników polnych, a z okien, ogrodu i tarasu rozpościera się malowniczy widok na góry.

Domki 10-osobowe
Na parterze znajduje się sypialnia dla 2 osób z podwójnym łóżkiem, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon kominkowy z TV, radiem i dwiema rozkładanymi kanapami. Na poddaszu do dyspozycji są 3 sypialnie 3-osobowe. Z dwóch sypialni jest wyjście na wspólny balkon.

Domek 8-osobowy
Na parterze znajduje się łazienka, w pełni wyposażona kuchnia i salon kominkowy z TV, radiem i rozkładaną kanapą. Na poddaszu do dyspozycji są dwie sypialnie 4-osobowe.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Wynajem domku dla dla 8 osób, przy większej ilości osób dopłata

2-5 dób – 250zł/doba

6-7 dób – 230zł/doba

Nie wynajmujemy domków na jedną dobę

W okresie wakacyjnym minimalny czas wynajmu to 5 dni

Na dłuższe terminy ustalamy ceny indywidualnie.

Indywidualnie ustalamy również ceny terminów Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych oraz Sylwestra.

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki na konto:

Anna Siwiec

Bank PeKaO S.A   22 1240 4201 1111 0010 4391 7357

Każdorazowo pobieramy kaucję w wysokości 300 zł (Sylwester 500 zł) zwracaną w dni zdania kluczy przez najemcę. Kaucja może zostać zatrzymana w przypadku stwierdzenia szkód spowodowanych na terenie domku i jego okolicy.

Sauna płatna dodatkowo. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od liczby osób i czasu korzystania.

 

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również