SŁONECZNA CHATA

Od 35 zł

Średnia Wieś 8a
38-604 Hoczew
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy w naszej willi 25 - 27 miejsc w wygodnych pokojach z łazienkami 2- i 4-osobowych znajdujących się na dwóch niezależnych kondygnacjach. Do dyspozycji Gości w willi znajduje się również duży salon z kominkiem, ogólnodostępnym TV, wieżą stereo oraz jadalnia. W ogrodzie znajduje się drewniana altana i miejsce na ognisko, teren wokół pensjonatu jest ogrodzony z miejscem parkingowym dla samochodów. Na miejscu można zamówić smaczne domowe posiłki.       Atrakcje   Dla naszych Gości organizujemy kuligi z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i wodzirejem Biesiady przy kominku z jadłem regionalnym oraz legendami i opowieściami bieszczadzkimi.            
czytaj więcej

Oferujemy w naszej willi 25 - 27 miejsc w wygodnych pokojach z łazienkami 2- i 4-osobowych znajdujących się na dwóch niezależnych kondygnacjach. Do dyspozycji Gości w willi znajduje się również duży salon z kominkiem, ogólnodostępnym TV, wieżą stereo oraz jadalnia. W ogrodzie znajduje się drewniana altana i miejsce na ognisko, teren wokół pensjonatu jest ogrodzony z miejscem parkingowym dla samochodów. Na miejscu można zamówić smaczne domowe posiłki.

 
 
 
Atrakcje
 
Dla naszych Gości organizujemy kuligi z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i wodzirejem Biesiady przy kominku z jadłem regionalnym oraz legendami i opowieściami bieszczadzkimi.
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również