Słoneczny Zakątek - Domki Letniskowe i Pokoje Gościnne

Od 60 zł

Wołkowyja
ul. Słoneczna 48
38-610 Wołkowyja
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zachęcamy do odwiedzin jednego z najpiękniejszych zakątków Polski –Bieszczad. To miejsce stworzone dla poszukujących spokoju i relaksu, ale także dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Wołkowyja położona jest nad Jeziorem Solińskim, przy trasie Małej Obwodnicy Bieszczadzkiej, otoczona niewysokimi górami i pięknymi bieszczadzkimi lasami. Okoliczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, tereny rekreacyjne i trasy narciarskie – stwarzają możliwość wypoczynku przez cały rok. „Słoneczny zakątek” ulokowany na wzgórzu przy ulicy Słonecznej 48, gdzie cisza, spokój i miła atmosfera są gwarancją udanego wypoczynku. Do Państwa dyspozycji znajdują się pokoje gościnne oraz domki letniskowe.   Domki Dla gości przygotowaliśmy również dwa domki letniskowe. Wyposażenie domków to dwie oddzielne sypialnie wyposażone w łazienkę, wersalkę i dwa pojedyncze łóżka 80x200.
czytaj więcej

Zachęcamy do odwiedzin jednego z najpiękniejszych zakątków Polski –Bieszczad. To miejsce stworzone dla poszukujących spokoju i relaksu, ale także dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Wołkowyja położona jest nad Jeziorem Solińskim, przy trasie Małej Obwodnicy Bieszczadzkiej, otoczona niewysokimi górami i pięknymi bieszczadzkimi lasami. Okoliczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, tereny rekreacyjne i trasy narciarskie – stwarzają możliwość wypoczynku przez cały rok.

„Słoneczny zakątek” ulokowany na wzgórzu przy ulicy Słonecznej 48, gdzie cisza, spokój i miła atmosfera są gwarancją udanego wypoczynku. Do Państwa dyspozycji znajdują się pokoje gościnne oraz domki letniskowe.

 

Domki

Dla gości przygotowaliśmy również dwa domki letniskowe. Wyposażenie domków to dwie oddzielne sypialnie wyposażone w łazienkę, wersalkę i dwa pojedyncze łóżka 80x200. W domku znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, co umowżliwia przyrządzanie wszelkich posiłków. Domek posiada taras.

 

Pokoje

Do Państwa dyspozycji znajdują się pokoje gościnne 2, 3 i 4 osobowe wraz z łazienkami, oraz wspólny aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem i możliwością przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Istnieje również możliwość korzystania z domowych obiadów.

Dodatkowe informacje:

Zniżka dla dzieci do lat 6.

Opłata za psa lub inne zwierzę 10PLN jednorazowo za cały pobyt czworonoga.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki.

Doba pobytowa trwa od godz. 13.00 dnia przyjazdu do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

 Istnieje możliwość rezerwacji również w sezonie zimowym

Opłata klimatyczna wynosi 1 PLN od osoby za dobę

zwiń

Zobacz również