Sosnowa Aleja

Od 40 zł

Baligród
ul. Podglębokie 9
38-606 Baligród
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz urlop w Bieszczadach, a nie wiesz gdzie się zatrzymać? Zapraszamy do miejscowości Baligród, zlokalizowanej w powiecie leskim, która cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w sezonie letnim. Ośrodek Sosnowa Aleja znajduje się na wzniesieniu o wysokości 600 m n. p. m., w odległości 1000 metrów od głównej drogi. Do dyspozycji naszych Gości jest obszar o powierzchni 5 ha z dużym zalesieniem i przepiękną 500 metrową trasą spacerową z ławeczkami. Punktem centralnym alei pełnej sosen, modrzewi, świerków i jodeł jest altana widokowa. Dużym powodzeniem cieszy się miejsce na grill i ognisko, a wśród najmłodszych bywalców, dobrze wyposażony plac zabaw. Do dyspozycji
czytaj więcej

Planujesz urlop w Bieszczadach, a nie wiesz gdzie się zatrzymać? Zapraszamy do miejscowości Baligród, zlokalizowanej w powiecie leskim, która cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w sezonie letnim. Ośrodek Sosnowa Aleja znajduje się na wzniesieniu o wysokości 600 m n. p. m., w odległości 1000 metrów od głównej drogi.

Do dyspozycji naszych Gości jest obszar o powierzchni 5 ha z dużym zalesieniem i przepiękną 500 metrową trasą spacerową z ławeczkami. Punktem centralnym alei pełnej sosen, modrzewi, świerków i jodeł jest altana widokowa. Dużym powodzeniem cieszy się miejsce na grill i ognisko, a wśród najmłodszych bywalców, dobrze wyposażony plac zabaw.

Do dyspozycji naszych Gości w dużym domu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe, pokój trzyosobowy i dwa pokoje czteroosobowe. Centrum domu stanowi obszerny salon, który może pomieścić 15 osób, Są też dwie łazienki oraz w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto dom posiada tarasy widokowe i przestronne werandy na dwóch poziomach.

Dwa wolnostojące domki zapewniają wygodny pobyt 8 osobom w każdym z nich. Na wyposażeniu znajduje się salon wypoczynkowy z tarasem, dwie sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem.

Ośrodek Sosnowa Aleja umożliwia dostęp do Internetu.

Zachęcamy do korzystania z naszego ośrodka miłośników zwierząt domowych wraz ze swymi pupilami.

zwiń

Zobacz również