Stara Szkoła nad Jeziorem

Od 180 zł
Stara Szkoła nad Jeziorem w miejscowości Czarne
Google Ads 300x250

Czarne
ul. Czarne 8
19-504 Czarne
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Szukasz spokojnego miejsca na wypoczynek? Cenisz prostotę i wygodę? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do naszego gospodarstwa Agroturystycznego Stara Szkoła nad Jeziorem, która położona jest w malowniczej wsi Czarne. Nasze siedlisko jest świetnym miejscem do spędzania aktywnie czasu wolnego i umożliwia to sieć szlaków pieszych i rowerowych oraz coś dla amatorów pieszych wycieczek polecam szlaki zielony i czerwony. Nasz obiekt zapewnia Wam dostęp do WIFI oraz parkingu bezpłatnie. Na miejscu serwowane jest śniadanie wegetariańskie. Nie znajdziecie u nas równo przyciętych trawników ani placu zabaw dla dzieci. Jest kameralnie, można odetchnąć od codzienności i wypocząć :)Miejscowość Suwałki jest oddalona o 50 km od obiektu, a miejscowość
czytaj więcej

Szukasz spokojnego miejsca na wypoczynek? Cenisz prostotę i wygodę? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do naszego gospodarstwa Agroturystycznego Stara Szkoła nad Jeziorem, która położona jest w malowniczej wsi Czarne. 
Nasze siedlisko jest świetnym miejscem do spędzania aktywnie czasu wolnego i umożliwia to sieć szlaków pieszych i rowerowych oraz coś dla amatorów pieszych wycieczek polecam szlaki zielony i czerwony. Nasz obiekt zapewnia Wam dostęp do WIFI oraz parkingu bezpłatnie. Na miejscu serwowane jest śniadanie wegetariańskie. Nie znajdziecie u nas równo przyciętych trawników ani placu zabaw dla dzieci. 
Jest kameralnie, można odetchnąć od codzienności i wypocząć :)
Miejscowość Suwałki jest oddalona o 50 km od obiektu, a miejscowość Gołdap 16km. 

zwiń

Zobacz również