STRAŻNICA CARSKA Ośrodek Turystyczny

Od 75 zł

Paary 130 A
22-672 Susiec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek Turystyczny mieści się w zabytkowym budynku Strażnicy Carskiej - obiektu militarnego pełniącego w okresie zaborów funkcje ochronną na granicy rosyjsko austriackiej zbudowanego w 1876 roku. Charakter i wystrój wnętrz został dostosowany do oczekiwań naszych klientów. Obecnie ten unikatowy obiekt architektury drewnianej przyciąga smakoszy kuchni regionalnej a także miłośników Puszczy Solskiej i ducha architektury schyłku XIX wieku. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2-, 3- i 4-osobowe na poddaszu Carskiej Strażnicy, ze śniadaniem w cenie noclegu. Pokoje są w pełni wyposażone, klimatyzowane, mają przyjemny wystrój i przygotowane są na przyjazd Gości. łącznie zapewniamy 18 miejsc noclegowych. Dla wszystkich Gości udostępniamy możliwość korzystania z
czytaj więcej

Ośrodek Turystyczny mieści się w zabytkowym budynku Strażnicy Carskiej - obiektu militarnego pełniącego w okresie zaborów funkcje ochronną na granicy rosyjsko austriackiej zbudowanego w 1876 roku.

Charakter i wystrój wnętrz został dostosowany do oczekiwań naszych klientów.

Obecnie ten unikatowy obiekt architektury drewnianej przyciąga smakoszy kuchni regionalnej a także miłośników Puszczy Solskiej i ducha architektury schyłku XIX wieku.

Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2-, 3- i 4-osobowe na poddaszu Carskiej Strażnicy, ze śniadaniem w cenie noclegu. Pokoje są w pełni wyposażone, klimatyzowane, mają przyjemny wystrój i przygotowane są na przyjazd Gości. łącznie zapewniamy 18 miejsc noclegowych.

Dla wszystkich Gości udostępniamy możliwość korzystania z restauracji i klubu. Ponadto każdy, kto zdecyduje się przenocować w Carskiej Strażnicy, może liczyć na monitorowane, bezpieczne miejsce parkingowe oraz całodobową obsługę.

W zabytkowym Ośrodku Turystycznym mieszczą się nie tylko pokoje gościnne o wysokim standardzie, ale też restauracja, klub muzyczny a także sala szkoleniowa i konferencyjna z miejscami na 100 osób..


 

zwiń

Zobacz również