Tabaszówka

Od 200 zł

Mochnaczka Niżna 145
33-380 Krynica Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Klimatyczne domki Krynica Zdrój  Tabaszówka to kompleks trzech niepowtarzalnych i klimatycznych drewnianych domków wybudowanych w skandynawskim stylu. Dogodna lokalizacja w malowniczej i spokojnej miejscowości Mochnaczka Niżna nieopodal znanego kurortu Krynica Zdrój, sprawia iż stanowią idealną bazę wypadową do wycieczek po górach i uzdrowisku o każdej porze roku. Przepiękna okolica i dodatkowe atrakcje czyli trasy narciarskie zjazdowe i biegowe, wyprawy na quadach, jazda konna i mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych umilą Państwu pobyt w tym jakże urokliwym zakątku Polski. NASZA OFERTA: Apartament nr.1 - ok 70 m2 Posiada trzy sypialnie, przystosowany dla 6 osób (za dodatkową opłatą  istnieje możliwość rezerwacji apartamentu
czytaj więcej

Klimatyczne domki Krynica Zdrój 
Tabaszówka to kompleks trzech niepowtarzalnych i klimatycznych drewnianych domków wybudowanych w skandynawskim stylu.

Dogodna lokalizacja w malowniczej i spokojnej miejscowości Mochnaczka Niżna nieopodal znanego kurortu Krynica Zdrój, sprawia iż stanowią idealną bazę wypadową do wycieczek po górach i uzdrowisku o każdej porze roku.


Przepiękna okolica i dodatkowe atrakcje czyli trasy narciarskie zjazdowe i biegowe, wyprawy na quadach, jazda konna i mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych umilą Państwu pobyt w tym jakże urokliwym zakątku Polski.


NASZA OFERTA:

Apartament nr.1 - ok 70 m2

Posiada trzy sypialnie, przystosowany dla 6 osób (za dodatkową opłatą  istnieje możliwość rezerwacji apartamentu dla kolejnych 2 osób).

Na parterze znajduje się jadalnia z dużym stołem, w pełni wyposażona kuchnia ( kuchenka gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, toster), przestronny salon z kominkiem, tv oraz wygodna rozkładana sofa, łazienka z prysznicem i ubikacją, duży taras z którego rozpościera się przepiękna panorama na okolicę.

Piętro zajmują: 3 przestronne sypialnie dwuosobowe z dużymi łóżkami małżeńskimi oraz łazienka z prysznicem.

Apartament Nr 2 - ok 70 m2

Posiada dwie sypialnie (4 osobowa i 2 osobowa), przeznaczony dla 6 osób (za dodatkową opłatą możliwość rezerwacji dla kolejnych 2 osób).

Parter składa się z: jadalni z dużym stołem, w pełni wyposażonej kuchni ( kuchenka gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, toster), przestronnego salonu z kominkiem, tv oraz wygodną rozkładaną sofą, łazienki z prysznicem i ubikacją, z tarasu o powierzchni 13 m2 z przepięknym widokiem na okolicę.

Piętro zajmują: 1 sypialnia 2 – osobowa z łóżkiem małżeńskim, sypialnia 4 - osobowa z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą oraz łazienka z prysznicem.

Apartament Nr 5 - ok 60 m2

Wyposażony w sypialnie - przystosowany jest dla 4 osób, (za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji apartamentu dla kolejnych 2 osób).

Na parterze znajduje się: jadalnia z dużym stołem, w pełni wyposażona kuchnia ( kuchenka gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem , zmywarka, czajnik bezprzewodowy, toster), salon z tv oraz wygodną rozkładaną sofą, ubikacja oraz taras z przepięknym widokiem na okolicę.

Na piętrze znajdują się: 1 sypialnia 2 – osobowa z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia 2 – osobowa z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z wanną i prysznicem oraz ubikacją

Apartament nr.6 - ok 60 m2

Apartament z 2 sypialniami, przystosowany dla 4 osób (za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji apartamentu dla kolejnych 2 osób).

Parter obejmuje: jadalnia z dużym stołem, w pełni wyposażonej kuchni ( kuchenka gazowa, piekarnik, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, toster), przestronnego salonu z kominkiem, telewizorem oraz wygodną rozkładaną sofą, ubikacje, taras z którego rozpościera się przepiękna panorama na okolic.

Piętro zajmują: 1 sypialnia 2 – osobowa z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia 2 – osobowa z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z wanną i prysznicem oraz ubikacją.

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w wysokiej jakości bieliznę pościelowa oraz ręczniki i suszarkę do włosów. Każdy taras połączony jest z własną częścią ogrodu i miejscem do grillowania. Zimą dostarczamy nieodpłatnie drewno do kominka.  

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

zwiń

Zobacz również