Taki Sobie Domek

Od 35 zł

Stare Juchy
ul. Jeziorna 5 A
19-330 Stare Juchy
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu zlokalizowanego w urokliwej, mazurskiej miejscowości Stare Juchy. Piętrowy dom otoczony jest drzewami owocowymi. Po dniu pełnym turystycznych atrakcji przyjemnie jest odpocząć przed domem na ławce, w altance albo na huśtawce.   W domu znajdują następujące pomieszczenia: na parterze: pokój 1/2-osobowy i 3/4-osobowy z aneksem kuchennym, łazienka na piętrze: 2 pokoje 2-osobowe i 2 pokoje 3-osobowe oraz dwie łazienki W każdym pokoju znajdują się talerze, sztućce i czajnik bezprzewodowy, a na korytarzu lodówka. Smaczne posiłki można zamawiać w barze "Pod Gruszą" Niezapomniane zachody słońca w "Krainie Bocianów" gwarantowane!   Stare Juchy leżą są na
czytaj więcej

 

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu zlokalizowanego w urokliwej, mazurskiej miejscowości Stare Juchy.

Piętrowy dom otoczony jest drzewami owocowymi. Po dniu pełnym turystycznych atrakcji przyjemnie jest odpocząć przed domem na ławce, w altance albo na huśtawce.

 

W domu znajdują następujące pomieszczenia:

  • na parterze: pokój 1/2-osobowy i 3/4-osobowy z aneksem kuchennym, łazienka
  • na piętrze: 2 pokoje 2-osobowe i 2 pokoje 3-osobowe oraz dwie łazienki

W każdym pokoju znajdują się talerze, sztućce i czajnik bezprzewodowy, a na korytarzu lodówka.

Smaczne posiłki można zamawiać w barze "Pod Gruszą"

Niezapomniane zachody słońca w "Krainie Bocianów" gwarantowane!

 

Stare Juchy leżą są na terenie Mazur Garbatych, między Ełkiem a Giżyckiem, wśród porośniętych lasami pagórków, nad jeziorem Jędzelewo. W promieniu 5 km znajdują się również 4 inne jeziora, co wraz z lasami, ciekawym ukształtowaniem terenu i czystym powietrzem stwarza doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku, wycieczek pieszych i rowerowych, wędkowania i grzybobrania.


W miejscowości znajduje się poczta, ośrodek zdrowia, apteka, dom kultury, biblioteka, kościół, stadion, sklepy spożywcze i przemysłowe, bary, wypożyczalnia sprzętu wodnego, korty tenisowe.

zwiń

Zobacz również