TRUCHANÓWKA

Od 50 zł

Witów 314
34-512 Witów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w "Truchanówce" na Polanie Biały Potok. Witów noclegi to świetna propozycja na spedzenie miłego urlopu.  Nasz dom zlokalizowany jest pomiędzy Doliną Kościeliską a Chochołowską, w bliskiej odległości od Zakopanego ok. 5 km.   Do dyspozycji naszych Gości posiadamy: 8 typowo góralskich pokoi z łazienkami na zewnątrz w atrakcyjnej cenie 25 zł/os/dobę, jeden pokój regionalny z małżeńskim łóżkiem i 2 osobową sofą, łazienką, aneksem kuchennym, TV, osobnym wejściem i balkonem w cenie 40 zł/os/dobę.  Goście mają do dyspozycji kuchnię w pełni wyposażoną, salkę kominkową z TV, grill, leżaki, bezpłatny internet WI-FI.   Zapewniamy niezapomniany widok i
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w "Truchanówce" na Polanie Biały Potok. Witów noclegi to świetna propozycja na spedzenie miłego urlopu. 
Nasz dom zlokalizowany jest pomiędzy Doliną Kościeliską a Chochołowską, w bliskiej odległości od Zakopanego ok. 5 km.
 
Do dyspozycji naszych Gości posiadamy:
  • 8 typowo góralskich pokoi z łazienkami na zewnątrz w atrakcyjnej cenie 25 zł/os/dobę,
  • jeden pokój regionalny z małżeńskim łóżkiem i 2 osobową sofą, łazienką, aneksem kuchennym, TV, osobnym wejściem i balkonem w cenie 40 zł/os/dobę.
 Goście mają do dyspozycji kuchnię w pełni wyposażoną, salkę kominkową z TV, grill, leżaki, bezpłatny internet WI-FI.
 
Zapewniamy niezapomniany widok i miłą, niekrępującą atmosferę.

Szczególnie miło nam gościć kluby speleologiczne i wysokogórskie, które od wielu lat pozostają naszymi wiernymi klientami.
 
W pobliżu naszego domu znajdują się restauracje, trasy turystyczne i wypożyczalnia rowerów, skałka wspinaczkowa, bacówki specjalizujące się w produkcji serów owczych, stadnina koni ok. 1,5km, stacja benzynowa, sklep.

50 m - przystanek PKS,

200 m - wyciąg narciarski,

700 m - Dol Koscieliska,

500 m - Chochołowska,

700 m - sklep.

zwiń

Zobacz również