Pokoje Gościnne u Harnasia

Od 90 zł

Szczyrk
ul. Willowa 22
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne u Harnasia znajdują się na słonecznym stoku góry Klimczok w Szczyrku. Z ich okien rozciągają się wspaniałe widoki na panoramę Skrzycznego, Beskidka i Skalite. Nasz obiekt jest atrakcyjnie położony w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej, kolei linowej na Skrzyczne oraz nowoczesnego stoku narciarskiego BESKID SPORT ARENA. Oferujemy pokoje gościnne przeznaczone dla 2-4 osób, przystosowane do rodzinnego wypoczynku zarówno latem jak i zimą. W każdym pokoju znajduje się mała łazienka i telewizor. Mocną stroną „Harnasia” jest urozmaicona, pyszna kuchnia domowa. Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, wypożyczalni rowerów, parkingu i grilla. Akceptujemy zwierzęta domowe.
czytaj więcej

Pokoje gościnne u Harnasia znajdują się na słonecznym stoku góry Klimczok w Szczyrku. Z ich okien rozciągają się wspaniałe widoki na panoramę Skrzycznego, Beskidka i Skalite.

Nasz obiekt jest atrakcyjnie położony w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej, kolei linowej na Skrzyczne oraz nowoczesnego stoku narciarskiego BESKID SPORT ARENA.

Oferujemy pokoje gościnne przeznaczone dla 2-4 osób, przystosowane do rodzinnego wypoczynku zarówno latem jak i zimą. W każdym pokoju znajduje się mała łazienka i telewizor.

Mocną stroną „Harnasia” jest urozmaicona, pyszna kuchnia domowa. Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, wypożyczalni rowerów, parkingu i grilla. Akceptujemy zwierzęta domowe.

zwiń

Zobacz również