Wczasy U Ani

Od 35 zł

Wilkasy
ul. Lipowa 43
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy Państwa do miejscowości Wilkasy na Mazurach, gdzie przygotowaliśmy dla Was możliwość komfortowego wypoczynku w pięknym otoczeniu jezior i lasów..   Domek letniskowy przeznaczony jest dla 3 osób. Do dyspozycji naszych Gości: pokój 3-osobowy z aneksem kuchennym łazienka - wc, prysznic telewizja miejsce na grilla Miejscowość Wilkasy położona jest nad jeziorem Niegocin, tylko 5 km od Giżycka. Znajduje się tu kilka sklepów spożywczych, restauracji i dyskotek, a także kąpieliska, gdzie wypożyczyć można sprzęt wodny i rowery. W miejscowości Wilkasy znajdą Państwo także nowo otworzony Park Wodny z kręgielnią, zjeżdżalnią oraz ścianką wspinaczkową. Osobom lubiącym aktywny wypoczynek spodoba się Ośrodek
czytaj więcej

 

Zapraszamy Państwa

do miejscowości Wilkasy na Mazurach,

gdzie przygotowaliśmy dla Was możliwość komfortowego wypoczynku w pięknym otoczeniu jezior i lasów..

 

Domek letniskowy przeznaczony jest dla 3 osób. Do dyspozycji naszych Gości:

  • pokój 3-osobowy z aneksem kuchennym
  • łazienka - wc, prysznic
  • telewizja
  • miejsce na grilla

Miejscowość Wilkasy położona jest nad jeziorem Niegocin, tylko 5 km od Giżycka. Znajduje się tu kilka sklepów spożywczych, restauracji i dyskotek, a także kąpieliska, gdzie wypożyczyć można sprzęt wodny i rowery.


W miejscowości Wilkasy znajdą Państwo także nowo otworzony Park Wodny z kręgielnią, zjeżdżalnią oraz ścianką wspinaczkową. Osobom lubiącym aktywny wypoczynek spodoba się Ośrodek AZS położony nad samym jeziorem Niegocin, który oferuje, kąpieliska, korty tenisowe, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, centrum rehabilitacji a także SPA.

 

Serdecznie zapraszamy!

zwiń

Zobacz również