WICHROWE WZGÓRZA

WICHROWE WZGÓRZA w miejscowości Zakrzewo
Google Ads 300x250

Zakrzewo 44
76-150 Darłowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Wypoczynek na Wichrowych Wzgórzach!    Zapraszamy do nowych, pięknych i klimatycznych domów letniskowych położonych w miejscowości Zakrzewo koło Darłowa. Domy położone są na lekkim wzniesieniu - ogrodzony teren o powierzchni 1,5 ha - z urzekającym widokiem na morze i jezioro z każdego domku. Rodzinny wypoczynek nad morzem! Domy wykonane są z drewna naturalnego (w technologii całorocznej), które zapewnia niezwykły mikroklimat wnętrza budynku.  Pragniemy również podkreślić, że na naszym terenie jest więcej jodu, z uwagi na jego położenie.  Wypoczynek w naszych domach oferujemy osobom, które cenią wysoki standard wypoczynku i szukają ciszy i spokoju na łonie natury.    Zapewniamy:  wysoki standard
czytaj więcej
Wypoczynek na Wichrowych Wzgórzach! 
 
Zapraszamy do nowych, pięknych i klimatycznych domów letniskowych położonych w miejscowości Zakrzewo koło Darłowa. Domy położone są na lekkim wzniesieniu - ogrodzony teren o powierzchni 1,5 ha - z urzekającym widokiem na morze i jezioro z każdego domku. Rodzinny wypoczynek nad morzem!
Domy wykonane są z drewna naturalnego (w technologii całorocznej), które zapewnia niezwykły mikroklimat wnętrza budynku. 
Pragniemy również podkreślić, że na naszym terenie jest więcej jodu, z uwagi na jego położenie. 
Wypoczynek w naszych domach oferujemy osobom, które cenią wysoki standard wypoczynku i szukają ciszy i spokoju na łonie natury. 
 
Zapewniamy: 
  • wysoki standard wypoczynku 
  • widok na morze 
  • znakomity mikroklimat 
  • wysokie stężenie jodu
 
Domki
 
Oferujemy dwa typy domków:
  • większe z kominkiem - 73 m2-(6-8 osób)
  • mniejsze - 62 m2 (4-6 osób). 
Obok każdego domku dwa miejsca parkingowe. Wszystkie domki są piętrowe. 
Na parterze domku znajduje się: 
  • aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka, kuchenka, czajnik, zlewozmywak, naczynia kuchenne i stołowe, sztućce)
  • salon z dwiema wygodnymi kanapami, ława, stół z krzesłami, radio oraz TV SAT
  • łazienka z prysznicem
Na piętrze w każdym domku znajdują się dwie sypialnie, każda z wygodnym łóżkiem podwójnym i pojedynczym - w większych domkach oraz dwoma pojedynczymi łóżkami - w mniejszych domkach. Zapewniamy pościel. 
Każdy z domków posiada duży, zadaszony taras z meblami ogrodowymi oraz grilla. Dla dzieci - plac zabaw. Do Państwa dyspozycji -parawan na plażę.
Domki położone są w dużej odległości od siebie, co zapewnia intymność oraz wysoki komfort wypoczynku. Teren jest ogrodzony i bezpieczny.
zwiń

Zobacz również