Willa Ania

Od 35 zł

Szczawnik 55E
33-370 Muszyna
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeśli szukacie Państwo zacisznego miejsca do aktywnego wypoczynku lub leniuchowania, trafiliście idealnie! Zapraszamy do nowootwartej Willi Ania, usytuowanej w Szczawniku, ustronnym zakątku Beskidu Sądeckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów Stacji Narciarskiej Dwie Doliny. Oferujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Przyjedź do Szczawnika i odpocznij w luksusowych pokojach górskiej willi! Zapraszamy do nowootwartej Willi Ania, usytuowanej w Szczawniku. Oferujemy noclegi w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicami oraz telewizory (bez dopłat). Do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia oraz duży salon z kominkiem. Samochody pozostawicie Państwo na bezpłatnym parkingu. Stałym lokatorem Willi Ania jest Simba. Państwa
czytaj więcej
Jeśli szukacie Państwo zacisznego miejsca do aktywnego wypoczynku lub leniuchowania, trafiliście idealnie! Zapraszamy do nowootwartej Willi Ania, usytuowanej w Szczawniku, ustronnym zakątku Beskidu Sądeckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów Stacji Narciarskiej Dwie Doliny.
Oferujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe.

Przyjedź do Szczawnika i odpocznij w luksusowych pokojach górskiej willi!

Zapraszamy do nowootwartej Willi Ania, usytuowanej w Szczawniku.
Oferujemy noclegi w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są
w łazienki z prysznicami oraz telewizory (bez dopłat). Do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia oraz duży salon z kominkiem.
Samochody pozostawicie Państwo na bezpłatnym parkingu.
Stałym lokatorem Willi Ania jest Simba. Państwa zwierzaki tolerujemy bez dodatkowych opłat, pod warunkiem,
że weźmiecie całkowitą odpowiedzialność za poczynania pupili.


zwiń

Zobacz również