Willa Idylla

Od 95 zł

Przesieka
ul. Droga Turystyczna 10
58-563 Przesieka
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Idylla w Przesiece Karkonosze - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Polski. Przesieka stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno w góry, jak i do innych ciekawych i magicznych miejsc. Willa Idylla położona jest na wysokości 600m n.p.m., na obszarze pokrytym gęstą siatką górskich tras, szlaków i ścieżek spacerowych o zróżnicowanej długości i trudności. Rezydencja Willa Idylla to znakomite miejsce na urlopowy wyjazd z rodziną. Usytuowana w zacisznym miejscu na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego willa zachwyca urokliwym klimatem i sprawia, że można zrelaksować się tu jak nigdzie indziej. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, w których zapewniamy dostęp do sieci Wi-Fi. W jadalni serwujemy
czytaj więcej

Willa Idylla w Przesiece

Karkonosze - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Polski. Przesieka stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno w góry, jak i do innych ciekawych i magicznych miejsc.

Willa Idylla położona jest na wysokości 600m n.p.m., na obszarze pokrytym gęstą siatką górskich tras, szlaków i ścieżek spacerowych o zróżnicowanej długości i trudności.


Rezydencja Willa Idylla to znakomite miejsce na urlopowy wyjazd z rodziną. Usytuowana w zacisznym miejscu na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego willa zachwyca urokliwym klimatem i sprawia, że można zrelaksować się tu jak nigdzie indziej.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje z łazienkami, w których zapewniamy dostęp do sieci Wi-Fi. W jadalni serwujemy smaczne posiłki - kwestia wyżywienia do uzgodnienia przez telefon lub na miejscu.

Na ogrodzonej posesji nasi Goście mogą korzystać również z wielu udogodnień:

  • parking
  • miejsce na ognisko i grill
  • altana
  • plac zabaw dla dzieci


Zapraszamy również na wyjazdy firmowe - konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, oraz imprezy zorganizowane.


Spacerem z naszego obiektu dotrzeć można do Wodospadu Podgórnej, Kaskad Myi czy Ogrodu Japońskiego Siruwia. Trochę dalej znajdują się takie magiczne miejsca jak Kaplica Św. Anny z Dobrym Źródłem, ruiny Zamku Księcia Henryka a także Zamek Chojnik, skąd rozpościera się panorama całej kotliny Jeleniogórskiej. 

Narciarze z pewnością zadowoleni będą ze świetnych warunków zjazdowch na przygotowanych stokach. W regionie funkcjonuje kilkadziesiąt wyciągów orczykowych oraz wyciągi krzesełkowe w Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Dla wielbicieli dwóch kółek przygotowano liczne szlaki rowerowe prowadzące w malownicze zakątki gór.

Od Szklarskiej Poręby dzieli nas 18km, od Jeleniej Góry 13km a od Karpacza 14km.

zwiń

Zobacz również