Willa Jana

Od 50 zł

Nałęczów
ul. Partyzantów 6
24-150 Nałęczów
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom znajduje się w samym centrum Nałęczowa, ok. 200 m do Parku Zdrojowego oraz wszystkich sklepów. Mamy pokoje jedno-, dwu- bądź trzyosobowe w cenie 50-65 zł za osobę/doba. Pokoje z łazienką (WC, prysznic), TV, czajnikiem, pełnym umeblowaniem. Do dyspozycji także lodówka stojąca w przedpokoju oraz mikrofala.W okresie zimowym szczególnie polecamy gorące kąpiele w basenie Atrium - 10 min pieszo, pobyt w grocie solnej - 5 min a także wyjazd do pobliskiego Rąblowa (10km) na narty.W sprawie rezerwacji prosimy o telefon lub e-maila. Ilość miejsc ograniczona.
czytaj więcej

Dom znajduje się w samym centrum Nałęczowa, ok. 200 m do Parku Zdrojowego oraz wszystkich sklepów. Mamy pokoje jedno-, dwu- bądź trzyosobowe w cenie 50-65 zł za osobę/doba. Pokoje z łazienką (WC, prysznic), TV, czajnikiem, pełnym umeblowaniem. Do dyspozycji także lodówka stojąca w przedpokoju oraz mikrofala.

W okresie zimowym szczególnie polecamy gorące kąpiele w basenie Atrium - 10 min pieszo, pobyt w grocie solnej - 5 min a także wyjazd do pobliskiego Rąblowa (10km) na narty.

W sprawie rezerwacji prosimy o telefon lub e-maila. Ilość miejsc ograniczona.zwiń

Zobacz również