Willa Karolówka

Od 40 zł

Szczawnica
ul. Zdrojowa 25
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Willa Karolówka Dom nasz położony jest w centrum uzdrowiska w Szczawnicy. To idealne miejsce dla osób, które w ciszy i spokoju pragną odpocząć oraz cieszyć się pięknymi widokami. Do centralnego placu (Plac Dietla) na którym znajduje się pijalnia wód mineralnych ok.100m. Do budynku "Inhalatorium" gdzie prowadzi się wszystkie zabiegi lecznicze ok.150m, a do basenów krytych "Budowlani" 50m i "Solar SPA" ok. 100m.   Posiadamy: jeden pokój 1 osobowy (bez balkonu), dwa pokoje 2 - 3 osobowe  jeden pokój 3 - 4 osobowy. We wszystkich pokojach są łazienki, balkon, telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy, pełne wyposażenie do sporządzania śniadań i kolacji we własnym
czytaj więcej

Willa Karolówka

Dom nasz położony jest w centrum uzdrowiska w Szczawnicy. To idealne miejsce dla osób, które w ciszy i spokoju pragną odpocząć oraz cieszyć się pięknymi widokami. Do centralnego placu (Plac Dietla) na którym znajduje się pijalnia wód mineralnych ok.100m.

Do budynku "Inhalatorium" gdzie prowadzi się wszystkie zabiegi lecznicze ok.150m, a do basenów krytych "Budowlani" 50m i "Solar SPA" ok. 100m.

 

Posiadamy:

jeden pokój 1 osobowy (bez balkonu),

dwa pokoje 2 - 3 osobowe 

jeden pokój 3 - 4 osobowy.

We wszystkich pokojach są łazienki, balkon, telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy, pełne wyposażenie do sporządzania śniadań i kolacji we własnym zakresie, dostęp do lodówki na korytarzu, Internet WiFi.

W ogrodzie, znajduje się miejsce do wypoczynku, grilowania i parkowania samochodu.

Preferujemy gości lubiących ciszę i spokój.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej willi, to doskonałe miejsce do turystyki i rekreacji, wyśmienita baza do górskich wycieczek.

ZAPRASZAMY OD MAJA DO PAŹDZIERNIKA

 

Szczawnica miasto w powiecie nowotarskim, Szczawnica leży w dolinie potoku Grajcarka, który jest prawym dopływem Dunajca. Znajduje się między Pieninami a pasmem Radziejowej z Beskidu Sądeckiego. 
Szczawnica jest znanym uzdrowiskiem, leczone są tu choroby układu oddechowego i przewodu pokarmowego.

 

zwiń

Udogodnienia

Cennik

W lipcu i w sierpniu cena wynosi od 40 pln za osobę/doba,

w pozostałym okresie cena do negocjacji.  

 

Zapraszamy od maja do października.

 

1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3.Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji.

4.Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5.Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.

7.Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).

8.Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.

9.Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji po wcześniejszym uzgodnieniu.

10.Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.

11.Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

12.Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy znajdujące się w nich.

13.Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.

14.W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

15.Nasi goście zobowiązani są do zapłaty taksy klimatycznej

16.Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia

 

Opinie

Średnia ocena
(1 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię
Milena Jawor

Noclegi

Listopad 2019
Super tygodniowy pobyt z rodziną. Pokoje czyste w fajnej lokalizacji, właściciele mili. pobyt uznajemy za bardzo udany :)

Lokalizacja

Zobacz również