Willa Pszczółka

Od 45 zł
Willa Pszczółka w miejscowości Tylicz
Google Ads 300x250

Tylicz
ul. Kościszki 3A
33-383 Tylicz
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne Tylicz WILLA PSZCZÓŁKA - Maria i Wincenty Królikowscy zapraszają do Tylicza - górskiego kurortu koło Krynicy-Zdroju.  Dom położony jest w samym centrum Tylicza, blisko wyciągu - 5 min. pieszo, wszędzie blisko!   Oferujemy noclegi  w pokojach 2 osobowych(jeden pokój), 3 i 4 osobowych (po dwa pokoje z łożami małżeńskim i dostawką dla dzieci) - osobne wejście.Ponadto noclegi z wyżywieniem oparte na produktach z gospodarstwa. Gospodyni w swojej spiżarni gromadzi przetwory owocowe, ogórki, grzyby marynowane a obowiązująca zasada brzmi: Nic ze sklepu! (no może z wyjątkiem słoików).Serwowane obiadokolacje są syte i bardzo smaczne! To między innymi schab faszerowany grzybami, dowolne
czytaj więcej
Gospodarstwo agroturystyczne Tylicz

WILLA PSZCZÓŁKA - Maria i Wincenty Królikowscy zapraszają do Tylicza - górskiego kurortu koło Krynicy-Zdroju. 
Dom położony jest w samym centrum Tylicza, blisko wyciągu - 5 min. pieszo, wszędzie blisko!  
Oferujemy noclegi  w pokojach 2 osobowych(jeden pokój), 3 i 4 osobowych (po dwa pokoje z łożami małżeńskim i dostawką dla dzieci) - osobne wejście.
Ponadto noclegi z wyżywieniem oparte na produktach z gospodarstwa. Gospodyni w swojej spiżarni gromadzi przetwory owocowe, ogórki, grzyby marynowane a obowiązująca zasada brzmi: Nic ze sklepu! (no może z wyjątkiem słoików).

Serwowane obiadokolacje są syte i bardzo smaczne! To między innymi schab faszerowany grzybami, dowolne rodzaje pierogów, a także bardzo chwalony przez turystów sos grzybowo-cukiniowy. 
Gospodarze kochają las więc poprowadzą swoich gości w miejsca gdzie napełnią nawet największe kosze. 
Przy domu plac zabaw, ławki, altana na wieczorne posiedzenia, miejsce na grillowanie lub ognisko. Duży bezpieczny parking. Chlubą gospodarstwa jest miód z własnej pasieki.
 
Jeśli urlop ci się marzy, odwiedź Tylicz i pszczelarzy.
 
 
zwiń

Zobacz również