Willa Tomek

Od 50 zł

Willa Tomek

Willa Tomek w miejscowości Krynica-Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

Willa Tomek zaprasza na wypoczynek i noclegi w Krynicy Zdroju! Miasto oferuje liczne atrakcje, ciekawe zabytki i stanowi świetną bazę wypadową na górskie szlaki. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przytulne pokoje z łazienkami oraz pięknym widokiem na góry i las. Nasza willa zapewnia dobry wypoczynek dla rodzin z dziećmi, z możliwością wykupienia wyżywienia.
Budynek zlokalizowany jest w pięknym i cichym miejscu, z dala od gwatu i tłoku, świetne miejsce dla tych, którzy potrzebują spokoju. Ulica przy której, znajduje się obiekt jest jednocześnie także drogą spacerową prowadzącą do stadniny koni. Otoczona z każdej strony pięknymi leśnymi zakątkami i górami kusi o każdej porze roku. Do najbliższego wyciągu około 3 km.
Do dyspozycji oddajemy dobrze wyposażone komfortowe pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami (umywalki i kabiny prysznicowe), dostępem do TV, radia i internetu.
Dodatkowo na terenie posesji znajduje się miejsce do grillowania, przechowalnia nart a także parking dla Gości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego :)

 KRYNICA-ZDRÓJ

Krynica-Zdrój to miasto w województwie małopolskim, powiecie nowosądecki dodatkowo jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krynica-Zdrój. Słynie ze swoich naturalnych leczniczych wód mineralnych bogatych we wszelkiego rodzaju witaminy, źródła te skrywają się w obszernych głębinach Krynicy. Są niezwykle pomocne w leczeniu wielu schorzeń. Oprócz pięknych krajobrazów, zaletą miejscowości jest niepowtarzalny klimat i czyste powietrze.

 

KRYNICA-ZDRÓJ ATRAKCJE


Deptak

Pijalnie Wód Mineralnych

Jaworzyna Krynicka oraz Kolejka Gondolowa

Muzeum Zabawek

Muzeum Nikifora Krynickiego w Krynicy-Zdroju

Góra Parkowa i Park Zdrojowy w Krynicy-Zdroju

Park Słotwiński

Jaworzyna Krynicka

Góra Krzyżowa

Wieża widokowa Ścieżka w koronach drzew

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich

Spływ Popradem kajakiem lub pontonem