Willa U Babci Mili

Tylicz
ul. Kazimierza wielkiego 23
33-383 Tylicz
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa "U Babci Mili", położona jest w centrum miejscowości. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje z łazienkami, sala wielofunkcyjna z tenisem stołowym oraz szachy ogrodowe. Na terenie posesji z jednej strony znajdują się altany z leżakami, huśtawkami i grillem oraz tak zwany cichy kącik. Z drugiej strony zaś znajduje się plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i domkami. Lokalizacja Willi zapewnia wiele możliwości wypoczynku: Latem piękne trasy spacerowe i rowerowe, w pobliżu odkryty basen, stadnina koni, górski potok (kraina pstrąga i lipienia), lasy pełne grzybów, jagód, drewniana cerkiew łemkowska, szlak źródeł mineralnych i wiele innych atrakcji.  Zimą zagospodarowane tereny
czytaj więcej

Willa "U Babci Mili", położona jest w centrum miejscowości. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje z łazienkami, sala wielofunkcyjna z tenisem stołowym oraz szachy ogrodowe. Na terenie posesji z jednej strony znajdują się altany z leżakami, huśtawkami i grillem oraz tak zwany cichy kącik. Z drugiej strony zaś znajduje się plac zabaw dla dzieci z trampoliną, piaskownicą i domkami.

Lokalizacja Willi zapewnia wiele możliwości wypoczynku:
  • Latem piękne trasy spacerowe i rowerowe, w pobliżu odkryty basen, stadnina koni, górski potok (kraina pstrąga i lipienia), lasy pełne grzybów, jagód, drewniana cerkiew łemkowska, szlak źródeł mineralnych i wiele innych atrakcji. 
  • Zimą zagospodarowane tereny do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin , grup , jak i dzieci z opiekunami.
Obiekt posiada Kartę Kwalifikacyjną.
    
Gospodarz jest przewodnikiem beskidzkim doskonale znającym teren, który chętnie oprowadza gości po okolicznych zabytkach. Jest również rzeźbiarzem. Wiele z jego prac ozdabia dom i jego otoczenie. Zimą i latem organizuje białe i zielone kuligi do "Śwarnego Szałasu" - gdzie przygrywa na akordeonie regionalne melodie.
 
Nasz obiekt posiada 45 miejsca noclegowe w dwóch budynkach.
Parking dla 7 samochodów.
Przyjmujemy Gości przez cały rok.
 
Usytuowanie:
  • Centrum Tylicza (6 km od Krynicy) 
  • Las oddalony około 200m 
  • Rzeka około 100m 
  • Przejście graniczne ze Słowacją 5 km. 
  • Wyciąg narciarski oddalony o 200m (w okolicy 16 wyciągów˝)

 

zwiń

Zobacz również