Pokoje Gościnne Zakamionkiem

Od 35 zł

Zubrzyca Górna 379
34-484 Zubrzyca Górna
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy Państwa do wypoczynku w atrakcyjnym orawskim domu położonym w Zubrzycy Górnej na Orawie.   Nasz stylowy budynek z elementami architektury orawskiej, usytuowany w sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego zapewnia spokojny wypoczynek na polanie otoczonej lasami, z dala od hałasu, z przepięknymi widokami na Babią Górę. Przygotowaliśmy dla Gości pokoje 2-osobowe z łazienkami bądź z wspólną łazienką. Dodatkowo nasi Goście mają możliwość korzystania z salonu z kominkiem i TV oraz w pełni wyposażonej kuchni i jadalni. Za dodatkową opłatą po wcześniejszym uzgodnieniu do dyspozycji Gości również sauna. Oferujemy ponadto możliwość całodniowego wyżywienia. Na zewnątrz budynku jest duży taras, z którego
czytaj więcej

 

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w atrakcyjnym orawskim domu położonym w Zubrzycy Górnej na Orawie.

 

Nasz stylowy budynek z elementami architektury orawskiej, usytuowany w sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego zapewnia spokojny wypoczynek na polanie otoczonej lasami, z dala od hałasu, z przepięknymi widokami na Babią Górę.


Przygotowaliśmy dla Gości pokoje 2-osobowe z łazienkami bądź z wspólną łazienką. Dodatkowo nasi Goście mają możliwość korzystania z salonu z kominkiem i TV oraz w pełni wyposażonej kuchni i jadalni.


Za dodatkową opłatą po wcześniejszym uzgodnieniu do dyspozycji Gości również sauna. Oferujemy ponadto możliwość całodniowego wyżywienia.


Na zewnątrz budynku jest duży taras, z którego można podziwiać bajeczne widoki. W 50 arowym ogrodzie czeka na Was miejsce na ognisko, grill, ławeczki zachęcające do odpoczynku i romantycznych rozmów przy blasku księżyca, jak również wiele innych atrakcji.


To urokliwe miejsce wyróżnia cisza i spokój, bowiem do najbliższego domostwa jest ok. 200 metrów.
zwiń

Zobacz również