ZBÓJECKIE SPANIE

Od 40 zł

Witów 100
34-512 Witów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi Witów, Zapraszamy Państwa do naszego obiektu wypoczynkowego, posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe w stylu regionalnym z łazienkami, TV, oraz dostępem do sieci internetu bezprzewodowego WiFi w całym budynku. Do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, a wokół domu znajduje się duży ogród, miejsce do grillowania i parking. Jesteśmy w stanie zorganizować naszym gościom różne atrakcje, możliwość wyżywienia. Zapraszamy wszystkich do miłego spędzenia czasu w góralskim klimacie. Witów graniczy z trzema podhalańskimi miejscowościami: z Kościeliskiem i Dzianiszem od wschodu oraz Chochołowem od północy. Od południa i zachodu ciągnie się granica polsko-słowacka. Najwyższym punktem miejscowości jest Starorobociański Wierch (2176 m) ? najwyższy szczyt polskich Tatr Zachodnich. W ramach ?Tatrzańskich Wici?, czyli cyklu
czytaj więcej

Noclegi Witów,
Zapraszamy Państwa do naszego obiektu wypoczynkowego, posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe w stylu regionalnym z łazienkami, TV, oraz dostępem do sieci internetu bezprzewodowego WiFi w całym budynku. Do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, a wokół domu znajduje się duży ogród, miejsce do grillowania i parking. Jesteśmy w stanie zorganizować naszym gościom różne atrakcje, możliwość wyżywienia. Zapraszamy wszystkich do miłego spędzenia czasu w góralskim klimacie.

Witów graniczy z trzema podhalańskimi miejscowościami: z Kościeliskiem i Dzianiszem od wschodu oraz Chochołowem od północy. Od południa i zachodu ciągnie się granica polsko-słowacka. Najwyższym punktem miejscowości jest Starorobociański Wierch (2176 m) ? najwyższy szczyt polskich Tatr Zachodnich. W ramach ?Tatrzańskich Wici?, czyli cyklu imprez kulturalnych organizowanych na terenie powiatu tatrzańskiego w sezonie wakacyjnym w Witowie odbywają się: ?Witowiańsko Watra ? cykliczna impreza kulturalna mająca na celu propagowanie folkloru góralskiego i uatrakcyjnienia pobytu goszczących w Witowie turystów. Tradycyjnie odbywa się w ostatnią niedzielę lipca oraz ?Święto Lasu? impreza plenerowa odbywająca się na Siwej Polanie u wylotu Doliny Chochołowskiej w dniu 15 sierpnia.


W okolicach Witowa :

- szlaki turystyczne,
- wypożyczalnie rowerów i nart,
- przejazdy bryczką,
- baseny termalne w Chochołowie i w Orawicach
- Dolina Chochołowska, Kościeliska
- wyciągi orczykowe.
- Witów -Ski?
- rzeka Czarny Dunajec;
- przejście graniczne na Słowację;
- lasy obfitujące w grzyby i jagody;
- baseny termalne;

TYLKO KONTAKT TELEFONICZNY

zwiń

Zobacz również