Agroturystyka Krzyś

Od 35 zł

Zawoja
ul. Os. Sałaciaki 1623
34-222 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nasz Krzyś jest położony u stóp Babiej Góry w pobliżu uroczej rzeki Skawicy , zbudowany jest w stylu góralskim . Budynek jest położony w pobliżu uroczej i czystej rzeki Skawicy . Otacza go kompleks leśny umożliwiający długie spacery i obcowanie z przyroda . W okresie letnim las ten obfituje w owoce leśne oraz wszelkie gatunki grzybów . O atrakcyjności Zawoi decydują warunki przyrodnicze i krajobrazowe . Najcenniejsze z nich chronione są od 1955 r w Babiogórskim Parku Narodowym Rezerwacie Biosfery. Na turystów czekają wyciągi narciarskie , szlaki turystyczne i scieżki rowerowe . Zawoja jest położona u północnych podnóży "Królowej Beskidów"
czytaj więcej


Nasz Krzyś jest położony u stóp Babiej Góry w pobliżu uroczej rzeki Skawicy , zbudowany jest w stylu góralskim . Budynek jest położony w pobliżu uroczej i czystej rzeki Skawicy .


Otacza go kompleks leśny umożliwiający długie spacery i obcowanie z przyroda . W okresie letnim las ten obfituje w owoce leśne oraz wszelkie gatunki grzybów .
O atrakcyjności Zawoi decydują warunki przyrodnicze i krajobrazowe . Najcenniejsze z nich chronione są od 1955 r w Babiogórskim Parku Narodowym Rezerwacie Biosfery.


Na turystów czekają wyciągi narciarskie , szlaki turystyczne i scieżki rowerowe .
Zawoja jest położona u północnych podnóży "Królowej Beskidów" Babiej Góry (1725 m. n.p.m.).


Krzyś jest znakomitym miejscem wypoczynku dla turystów indywidualnych , grup wycieczkowych , koloni letnich i zimowych oraz zielonych szkół .
Posiada salę TV , SAT , kominek , plac zabaw , miejsce na ognisko . Parking .
Dobra kuchnia oferuje całodzienne wyżywienie .
W budynku znajduje się świetlica z możliwością organizowania dyskotek . Drink-bar .

zwiń

Zobacz również