Agroturystyka Mleczna Droga

Agroturystyka Mleczna Droga w miejscowości Wąwolnica
Google Ads 300x250

Zawada 57
24-160 Wąwolnica
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa na wakacje lub weekendowy pobyt. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie jurty mongolskie - małą 32 m2, w której wygodnie może nocować do 4 osób - dużą 68 m2, w której wygodnie może nocować do 8 osób   położone w pięknym, starym sadzie jabłkowym. Jurty, sprowadzone z Mongolii mają drewnianą podłogę, uroczą malowaną, oryginalną stolarkę, pokryte są charakterystycznym wełnianym namiotem z nieprzemakalną wierzchnią warstwą. Zastosowanie tradycyjnych, naturalnych materiałów zapewnia komfort i ciepło. W jurcie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne by miło spędzić kilka dni bliżej natury. Jurty wyposażone są w elektryczność, wygodne łóżka z ciepłą pościelą
czytaj więcej

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa na wakacje lub weekendowy pobyt.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie jurty mongolskie
- małą 32 m2, w której wygodnie może nocować do 4 osób
- dużą 68 m2, w której wygodnie może nocować do 8 osób

 

położone w pięknym, starym sadzie jabłkowym. Jurty, sprowadzone z Mongolii mają drewnianą podłogę, uroczą malowaną, oryginalną stolarkę, pokryte są charakterystycznym wełnianym namiotem z nieprzemakalną wierzchnią warstwą. Zastosowanie tradycyjnych, naturalnych materiałów zapewnia komfort i ciepło. W jurcie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne by miło spędzić kilka dni bliżej natury. Jurty wyposażone są w elektryczność, wygodne łóżka z ciepłą pościelą oraz niezbędne meble.
W modrzewiowym domu znajduje się kuchnia i dwie łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona. W łazienkach znajdują się prysznice.


Proponujemy śniadania oparte na produktach z naszego gospodarstwa – serach, jogurtach, mleku oraz wyrobach i warzywach z lokalnych, sprawdzonych źródeł.

Jesteśmy funkcjonującym gospodarstwem rolnym, z wszelkimi urokami i niedogodnościami życia wiejskiego.

 

zwiń

Zobacz również