Apartament w Mikołajkach

Od 150 zł

Apartament w Mikołajkach

Apartament w Mikołajkach w miejscowości Mikołajki
Google Ads 300x250

Opis

 

Zapraszamy Państwa na Mazury

noclegi w Apartamencie w Mikołajkach

z widokiem na jezioro i własnym miejscem garażowym.

   Przygotowaliśmy dla naszych Gości komfortowy apartament przy porcie żeglarskim w Mikołajkach. Zapewniamy Państwu miejsce parkingowe w garażu oraz dostęp do Internetu w apartamencie. 
Wokół apartamentu do wyboru jest wiele restauracji i barów, gdzie można kupić smaczne jedzenie. Nasi Goście mogą również samodzielnie przygotować posiłki w wyposażonym aneksie kuchennym. 
Mile widziani również Goście ze zwierzętami! Jednym z najpiękniejszych portów na Mazurach jest Wioska Żeglarska Mikołajki. Port położony jest na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego i jest jednym z bardziej nowoczesnych Sztandarowymi imprezami letnimi Mikołajek są obchody dni miasta i festiwal szantowy. W mieście znajduje się wiele zabytkowych obiektów m.in. kaplica ewangelicka (obecny kościół parafialny rzymskokatolicki) z 1910 r. W pobliżu Mikołajek roztacza się Mazurski Park Krajobrazowy chroniący obfitość lasów, torfowisk, jezior i wód płynących. Miasto również oferuje piękne zatoczki, przystań, kąpieliska i sporo sław, zjawiających się tu latem.


   MIKOŁAJKI

Mikołajki to Mazurskie miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie mrągowskim ponadto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mikołajki. Miejscowość położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, pomiędzy dwoma połączonymi jeziorami Tałty oraz Jeziorem Mikołajskim. Gmina jest kluczowym ośrodkiem rozwoju ruchu turystycznego, charakteryzuje się pokaźnymi walorami środowiska przyrodniczego. Mikołajki to jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Od lat nazywane jest Polską Wenecją ze względu na swoje niezwykle malownicze położenie. Latem można tu skorzystać ze sportów wodnych, jak również wszystkie inne atrakcje sprawiają, że miasto nazywane jest Żeglarską stolicą Polski. Prócz tego jest wiele miejsc, które warto zobaczyć podczas wakacyjnego pobytu. 

ATRAKCJE MIKOŁAJEK
 Jezioro Mikołajskie Kościół Świętego Mikołaja z wieżą widokową Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy
 Port Żeglugi Mazurskiej - Rejsy statkami
 Rejsy statkami z Mikołajek Tropikana Aquapark Rezerwat Przyrody Jezioro Łuknajno Wioska Żeglarska
 Wieża widokowa na jezioro Śniardwy
 Muzeum Reformacji Polskiej Ulica Michała Kajki
 Stok narciarski GołębiewSKI Cmentarz żydowski