Apartamenty Malachit

Od 80 zł

Międzyzdroje
ul. Krasickiego 10
72-500 Międzyzdroje
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

?Apartamenty nad morzem w doskonałej lokalizacji! Obiekt Apartamenty Malachit znajdują się w Parku Zdrojowym, w odległości zaledwie 100 metrów od słynnej Promenady Gwiazd oraz 200 metrów od piaszczystej i międzyzdrojskiej plaży. W naszej ofercie apartamenty typu studio (salon z aneksem kuchennym oraz łazienką) jak i apartamenty posiadające salon z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę. Większość apartamentów posiada słoneczne balkony z widokiem na park. Darmowy i bezpłatny internet WiFi jest dostępny we wszystkich pomieszczeniach. Apartamenty dla niepalących, na ternie obiektu jest zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Na terenie obiektu jest parking oraz miejsca w garażu podziemnym. Miejsce postojowe w garażu
czytaj więcej

?Apartamenty nad morzem w doskonałej lokalizacji! Obiekt Apartamenty Malachit znajdują się w Parku Zdrojowym, w odległości zaledwie 100 metrów od słynnej Promenady Gwiazd oraz 200 metrów od piaszczystej i międzyzdrojskiej plaży.

W naszej ofercie apartamenty typu studio (salon z aneksem kuchennym oraz łazienką) jak i apartamenty posiadające salon z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę. Większość apartamentów posiada słoneczne balkony z widokiem na park. Darmowy i bezpłatny internet WiFi jest dostępny we wszystkich pomieszczeniach. Apartamenty dla niepalących, na ternie obiektu jest zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych.

Na terenie obiektu jest parking oraz miejsca w garażu podziemnym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest dostępne (płatne dodatkowo), miejsce parkingowe płatne konieczna jest rezerwacja.
Zapraszamy ze swoimi małymi pupilami (pobyt pieska należy zgłosić przy rezerwacji apartamentu).
 

zwiń

Zobacz również