Apartamenty Mikołajki

Apartamenty Mikołajki w miejscowości Mikołajki
Google Ads 300x250

Mikołajki
ul. Kajki 110 ; 19
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy Państwa serdecznie do przytulnych apartamentów, znajdujących się w Mikołajkach przy ulicy Kajki 110 i Kajki 19.    Mikołajki to jedna z najpopularniejszych mazurskich miejscowości, która od lat przyciąga do siebie rzesze turystów. Piękno mazurskich jezior, cisza i spokój, wspaniały klimat, liczne atrakcje w miejscowości i okolicach to najważniejsze atuty Mikołajek. Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.   Zapewniamy wyjątkową atmosferę oraz doskonałe warunki do wypoczynku.   W każdym apartamencie do dyspozycji Gości jest telewizor, lodówka, jadalnia, czajnik elektryczny oraz stół. Łazienki wyposażone są w
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa serdecznie do przytulnych apartamentów, znajdujących się w Mikołajkach przy ulicy Kajki 110 i Kajki 19
 
Mikołajki to jedna z najpopularniejszych mazurskich miejscowości, która od lat przyciąga do siebie rzesze turystów. Piękno mazurskich jezior, cisza i spokój, wspaniały klimat, liczne atrakcje w miejscowości i okolicach to najważniejsze atuty Mikołajek. Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.
 
Zapewniamy wyjątkową atmosferę oraz doskonałe warunki do wypoczynku.
 
W każdym apartamencie do dyspozycji Gości jest telewizor, lodówka, jadalnia, czajnik elektryczny oraz stół. Łazienki wyposażone są w prysznic oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Obiekt zapewnia również pościel. Na miejscu Goście mogą korzystać z części wypoczynkowej na świeżym powietrzu.
 
Apartamenty Mikołajki udostępniają taras. Do dyspozycji jest bezpłatny parking. 
 
   MIKOŁAJKI

Mikołajki to Mazurskie miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie mrągowskim ponadto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mikołajki. Miejscowość położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, pomiędzy dwoma połączonymi jeziorami Tałty oraz Jeziorem Mikołajskim. Gmina jest kluczowym ośrodkiem rozwoju ruchu turystycznego, charakteryzuje się pokaźnymi walorami środowiska przyrodniczego. Mikołajki to jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Od lat nazywane jest Polską Wenecją ze względu na swoje niezwykle malownicze położenie. Latem można tu skorzystać ze sportów wodnych, jak również wszystkie inne atrakcje sprawiają, że miasto nazywane jest Żeglarską stolicą Polski. Prócz tego jest wiele miejsc, które warto zobaczyć podczas wakacyjnego pobytu. 

ATRAKCJE MIKOŁAJEK

 Jezioro Mikołajskie
 Kościół Świętego Mikołaja z wieżą widokową
 Rejsy statkami z Mikołajek
 Tropikana Aquapark
 Rezerwat Przyrody Jezioro Łuknajno
 Wioska Żeglarska
Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy
 Wieża widokowa na jezioro Śniardwy
 Muzeum Reformacji Polskiej
 Ulica Michała Kajki
 Stok narciarski GołębiewSKI
 Port Żeglugi Mazurskiej - Rejsy statkami
 Cmentarz żydowski

 
zwiń

Zobacz również