Beskidzki Kącik

Od 400 zł

Beskidzki Kącik

Beskidzki Kącik w miejscowości Piwniczna-Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

Beskidzki Kącik jest dostępny przez cały rok! To drewniany domek góralski z kominkiem, idealny na wypoczynek w gronie najbliższych. Obiekt usytuowany jest w miejscowości Wierchomla Wielka, która leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Wieś otaczają duże masywy leśne, w których wyróżnia się na zachodzie pasmo Kiczory z kulminacjami Drapy (650 m) i Kiczory (806 m). Natomiast po stronie wschodniej piętrzą się Bystre (807 m) i Rąbaniska (788 m), a na północy Gaborówka (790 m)

Domek dysponuje łącznie 14 miejscami noclegowymi. Składa się z 3 pokoi na piętrze i jeden duży pokój z aneksem kuchennym na dole. W domku są dwie łazienki ? na dole i na górze (prysznic, wanna, ). Pokoje są: 2, 3 - osobowe i jeden czteroosobowy. Na dole jest kominek i tradycyjna kuchnia do palenia drewnem, jest też elektryczna kuchenka, czajnik elektryczny, mikrofala, naczynia, lodówka. W domku jest telewizja Sat, radio/CD, internet.  Jest gorąca woda i ogrzewanie. Nie wolno równocześnie palić w kominku i kuchni gdyż jest jeden komin. Tuż przy domku ? ujęcie wody źródlanej (gotowa do picia bez przegotowania, płynie również z kranu).
Dla dzieci: huśtawki, piaskownica, domek, gry i zabawy itp.

Na posesji parking na 5 samochodów oraz grill,


Piękne położenie i bliskie sąsiedztwo Stacji Narciarskiej, która zapewnia turystom rozrywkę zarówno zimą, jak i latem ? 10 różnych wyciągów  WIERCHOMLA ? MUSZYNA, 15 km tras narciarskich, dużo dodatkowych atrakcji. Stoki oświetlone i zaśnieżane.


Oto z czego mogą Państwo skorzystać i co zobaczyć w najbliższej okolicy:

- szlaki turystyczne

- wyciąg krzesełkowy (czynny latem i zimą)

- imprezy sportowe, narciarskie, kuligi, wyścigi psich zaprzęgów

- zabytkowa łemkowska cerkiew z XIX wieku

- basen, spa, solarium, sauna, jaccuzzi w Hotelu

- bacówka nad Wierchomlą

- schronisko na hali Łabowskie i Cyrli

- wypożyczalnia

- źródła wód mineralnych Wierchomlanka

 

Budynek jest drewniany, obowiązuje w nim całkowity zakaz palenia papierosów.
Palarnia na zewnątrz budynku.