Bieszczadnik

Bieszczadnik

Bieszczadnik w miejscowości Hoczew
Google Ads 300x250

Opis


Bieszczadnik to kompleks czterech całorocznych domków rekreacyjnych ulokowanych w bieszczadzkiej miejscowości Hoczew. To doskonałe miejsce wypadowe zarówno do wędrówek po górach jak i wypoczynku nad jeziorem Solińskim. Nasz ośrodek położony jest w cichym miejscu pod lasem, na pół hektarowej, ogrodzonej działce.

 

Oferujemy Państwu noclegi w całorocznych domkach, w cichym i bezpiecznym miejscem dla osób pragnących odpocząć od zgiełku popularnych turystycznych miejscowości. W każdym domku są dwie kondygnje, duży salon wraz z kuchnią i łazienką na dole, oraz po dwa pokoje na górze.

Jeden z pokoi przeznaczony jest dla małżeństw z dziećmi. Znajduje sie w nim duże, dwuosobowe łóżko dla rodziców i mniejsze dla dziecka. W drugim pokoju są dwa jednoosobowe łóżka.

Każdy domek wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę elektryczno - gazową, czajnik elektryczny, komplet naczyń, sztućców, suszarkę na bieliznę, wentylator przenośny, tv i radio. W bezpośrednim sąsiedztwie domków jest parking, palenisko, altana z grillem i wędzarnią, oczko wodne oraz boisko do siatkówki. Przy każdym domku jest huśtawka i grill przenośny. Cała posesja jest ogrodzona i bezpieczna dla dzieci. Dla najmłodszych mamy piaskownicę i mały dmuchany basen. Na naszej posesji istnieje możliwość umycia samochodu.

W odległości około 50 metrów jest las i rzeka Hczewka z najpiękniejszymi w Bieszczadach progami skalnymi. W samej miejscowości jest sklep samoobsługowy, restauracja, oraz największa w bieszczadach dyskoteka.

W pobliżu Bieszczadnika:

  • Sklep - 700 M

  • Restauracja – 1200 M

  • Dyskoteka – 800 M

  • Kościół Parafialny – 900 M

  • Rzeka Hoczewka – 50 M

  • Rzeka San – 1200 M

  • Grodzisko – 900 M

  • Progi Skalne Na Hoczewce – 250 M

Zimą zapraszamy na narty. W sąsiedztwie naszych domków są trzy wyciągi narciarskie: w Bystrem (13 km) posiadający homologację fis, w Weremieniu (8 km) i Huzelach (7km). Oprócz tego do dyspozycji są wyciągi w Ustrzykach Dolnych, Karlikowie i Puławach. Coraz popularniejszą zimową formą rekreacji jest ski touring, czyli przemierzanie bieszczadów na nartach. Organizowane są specjalne rajdy najpiękniejszymi bieszczadzkimi trasami. W Wetlinie i Ustianowej są trasy do uprawiania narciarstwa biegowego.

Obecnie bieszczady, to także możliwość uprawiania ekstremalnych sportów. Są tutaj dwa szybowiska – w Bezmiechowej i Weremieniu. Oprócz lotu awionetką czy szybowcem, można również spróbować lotu paralotnią. Miłośnikom bardziej tradycyjnych sportów, polecamy jazdę konną lub turystykę rowerową.