CHATA SKRZATA

Od 130 zł zł

CHATA SKRZATA

CHATA SKRZATA w miejscowości Zełwągi
Google Ads 300x250

Opis

Pośród mazurskich jezior i lasów jest taka chata?

CHATA SKRZATA

Wypoczynek o jakim marzycie to nasza specjalność. Chcemy, abyście u nas czuli się jak u siebie i spędzili niezapomniany czas? Na początek możemy zaproponować wygodne łóżko w miłej, naprawdę niepowtarzalnej stylizacji i niezwykły teren położony na poboczu wioski Zełwągi, na skraju Piskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal szlaku Wielkich Jezior Mazurskich?   ? Od sezonu dysponujemy salą z TV o szerokim zakresie programów, możliwością gry w bilard i totalnym relaksem na masażu pod dłońmi Skrzaciej pani przy użyciu kosmetyków domowej produkcji.   ? Na miejscu zaproponujemy kilka oryginalnych ale praktycznych pamiątek domowego wyrobu.

MASZ FIRMĘ ? ZAJRZYJ NA OFERTY SPECJALNE?.

MAMY MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA KILKUNASTO OSOBOWEJ GRUPY NA CIEKAWY WYJAZD SZKOLENIOWO ? INTEGRACYJNY

? Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych: urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, zaręczyny, rocznice i na każdą inną okazję, nawet na 40 osób... ? Na miejscu można przede wszystkim leniwie i w spokoju odpocząć w kontakcie z naturą, zarówno w słońcu jak i w cieniu. ? Maluchy znajdą parę skrzacich sprzętów do zabawy.  ? Gospodyni zadba o usatysfakcjonowanie Waszego podniebienia i żołądka.  ? Wieczorami proponujemy ogniowanie mięsiwa pod gwiazdami lub pod strzechą w czasie deszczu.  ? Spacery ze skrzatem w pobliskie dzikie tereny przeplecione śmiechem do łez...    Czekamy również na Wasze zgłoszenia i propozycje jak chcielibyście spędzić u nas niezapomniany czas?
MIKOŁAJKI
Mikołajki to Mazurskie miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie mrągowskim ponadto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mikołajki. Miejscowość położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, pomiędzy dwoma połączonymi jeziorami Tałty oraz Jeziorem Mikołajskim. Gmina jest kluczowym ośrodkiem rozwoju ruchu turystycznego, charakteryzuje się pokaźnymi walorami środowiska przyrodniczego. Mikołajki to jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Od lat nazywane jest Polską Wenecją ze względu na swoje niezwykle malownicze położenie. Latem można tu skorzystać ze sportów wodnych, jak również wszystkie inne atrakcje sprawiają, że miasto nazywane jest Żeglarską stolicą Polski. Prócz tego jest wiele miejsc, które warto zobaczyć podczas wakacyjnego pobytu. 

ATRAKCJE MIKOŁAJEK
 Jezioro Mikołajskie Kościół Świętego Mikołaja z wieżą widokową Rejsy statkami z Mikołajek Tropikana Aquapark Rezerwat Przyrody Jezioro Łuknajno Wioska Żeglarska Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy
 Muzeum Reformacji Polskiej
 Ulica Michała Kajki
 Stok narciarski GołębiewSKI Wieża widokowa na jezioro Śniardwy Port Żeglugi Mazurskiej - Rejsy statkami Cmentarz żydowski