Chata Wiejska

Chata Wiejska

Chata Wiejska w miejscowości Pasieczniki Duże
Google Ads 300x250

Opis

ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK

na odległe od zgiełku wielkich miast Podlasie,

do Puszczy Białowieskiej.

 

Gościć Państwa będziemy w drewnianym, zabytkowym, podlaskim domu zbudowanym przez naszego pradziadka w XIX wieku, w którym przez lata żyła nasza rodzina.

Gospodarstwo jest położone w pięknej i spokojnej okolicy, blisko lasu. Cisza i świeże powietrze pozwolą w pełni odpocząć od hałasu i codziennych spraw. Nieopodal czekają na Was lasy pełne grzybów i jagód, ścieżek spacerowych i rowerowych.

Nasza Chata Wiejska została wyremontowana i wyposażona we wszystkie udogodnienia na przyjęcie Gości. Posesja jest ogrodzona. Na jej terenie znajduje się miejsce na ognisko i altana z możliwością grillowania.


Chata Wiejska składa się z 2 niezależnych części, połączonych wspólną sienią. Goście korzystają z jednej dużej kuchni wyposażonej w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik elektryczny, zestaw garnków, naczyń i sztućców. W kuchni stoi duży stół, przy którym można zjeść wspólny posiłek. Każda z części mieszkalnych składa się z dwóch pokoi (może w nich mieszkać 4 lub 5 osób) oraz łazienki. W jednej części znajdują się 4 pojedyncze łóżka oraz wersalka, a w drugiej 2 pojedyncze łóżka i 1 podwójne.

Zakwaterowanie i wykwaterowanie jest możliwe przez całą dobę.

Dla gości przygotowaliśmy miejsce na ognisko, grill, drewnianą huśtawkę. Posiadamy łóżeczko dziecięce. Posesja jest ogrodzona, przed domem wysialiśmy trawę — jest to doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci.

Akceptujemy zwierzęta. Samochody można zaparkować na terenie posesji.


Chata Wiejska przyjmuje Gości sezonowo — od kwietnia do października.


Spędź u nas cudowny weekend lub wakacje w otoczeniu natury!