Willa Początek

Od 60 zł

Willa Początek

Willa Początek w miejscowości Szczyrk
Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Szczyrku w Beskidzie Śląskim wszystkich, którzy poszukują zasłużonego odpoczynku w górach z dostępem do licznych atrakcji dla aktywnych.

Willa Początek znajduje się w cichym miejscu, daleko od zgiełku centrum co gwarantuje relaksującą atmosferę.

W pobliżu znajduje się przystanek darmowego skibusa (150m) i deptak z widokiem na malownicze wzgórza Skalite.

W willi znajdują się pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, TV, aneks kuchenny z wyposażeniem, jadalnia oraz sala kominkowa z TV.

Na zewnątrz do dyspozycji jest także bardzo duży bezpłatny parking, taras grillowy z zabudowanym paleniskiem ogniska, altana biesiadna na 17 osób i narciarnia.


Szczyrk, malowniczo położony w sercu Beskidów, jest rajem dla miłośników górskich przygód. Zimą przyciąga narciarzy dzięki wspaniałym stokom i nowoczesnym wyciągom, zaś latem staje się idealnym miejscem dla entuzjastów pieszych wędrówek i rowerowych wypraw górskich. Pełen urokliwych zakątków, z zapierającymi dech w piersiach widokami, Szczyrk oferuje również bogatą bazę gastronomiczną i kulturalną. Jego bliskość do innych atrakcyjnych miejscowości Beskidu Śląskiego, takich jak Wisła czy Ustroń, dodatkowo podnosi jego turystyczną wartość.

Wybór noclegów w Szczyrku jest idealny ze względu na bezpośredni dostęp do licznych atrakcji turystycznych, zarówno zimowych, jak i letnich. Nocując w Szczyrku, można w pełni cieszyć się pięknem beskidzkiej przyrody, korzystając z dogodnej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do szlaków górskich, stoków narciarskich oraz lokalnych uroków.


Atrakcje w Szczyrku:
- ścieżka nad Żylicą,
- trasy narciarskie,
- skocznie narciarskie,
- rynna dla snowboardzistów,
- tor dla saneczkarzy,
- wyciągi orczykowe,
- korty tenisowe,
- basen,
- trasy turystyczne,
- trasa do kolarstwa crossowego.