Dolce Vita

Od 35 zł

Ustronie Morskie
ul. Bogusława XIV 6A
78-111 Ustronie Morskie
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Ustroniu Morskim Dolce Vita położone w nadmorskiej miejscowości gwarantujące Państwu wypoczynek w doskonałych, kameralnych warunkach i w rozsądnej cenie. Oferujemy 40 miejsc noclegowych w 2,3-osobowych pokojach i aneksie rodzinnym - studio. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, szafę, stolik, krzesła, TV oraz łazienkę z kabiną natryskową i WC, suszarką do włosów, ręcznikami i kosmetykami. Wszystkie pokoje posiadają :Łazienki Ręczniki, suszarki do włosów, zestaw kosmetyków toaletowych Telewizory LCD LodówkiCzajniki elektryczneSzafę, toaletkę, stolik + 2 krzesłaSprzęt plażowy LeżakiBalkony dostęp do internetu WI-FIPokoje są ozonowane przed przyjazdem gościNoclegi blisko plażyPrzepiękna plaża ciągnąca się wzdłuż niewysokiego klifu jest oddalona zaledwie 250 m od pensjonatu. Ustronie ma charakter typowo turystyczny. Na
czytaj więcej
Noclegi w Ustroniu Morskim Dolce Vita położone w nadmorskiej miejscowości gwarantujące Państwu wypoczynek w doskonałych, kameralnych warunkach i w rozsądnej cenie.

Oferujemy 40 miejsc noclegowych w 2,3-osobowych pokojach i aneksie rodzinnym - studio. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, szafę, stolik, krzesła, TV oraz łazienkę z kabiną natryskową i WC, suszarką do włosów, ręcznikami i kosmetykami. 

Wszystkie pokoje posiadają :
Łazienki 
Ręczniki, suszarki do włosów, zestaw kosmetyków toaletowych 
Telewizory LCD 
Lodówki
Czajniki elektryczne
Szafę, toaletkę, stolik + 2 krzesła
Sprzęt plażowy 
Leżaki
Balkony 
dostęp do internetu WI-FI
Pokoje są ozonowane przed przyjazdem gości

Noclegi blisko plaży
Przepiękna plaża ciągnąca się wzdłuż niewysokiego klifu jest oddalona zaledwie 250 m od pensjonatu. Ustronie ma charakter typowo turystyczny. Na gości wypoczywających w tym nadmorskim kurorcie czekają liczne atrakcje: puby, punkty gastronomiczne, wesołe miasteczko oraz kompleks sportowy ?Helios? z parkiem wodnym, kortami do tenisa, boiskami i wieloma innymi urządzeniami.

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych miejscowości na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. Na turystów czekają tu piaszczyste i słoneczne plaże, nadmorski mikroklimat . Atutem i cechą bioklimatu Ustronia jest występujący w powietrzu aerozol Morski oraz jod , które wykazują lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych dlatego warto tu wypoczywać o każdej porze roku. 
zwiń

Zobacz również