Noclegi Chłopy

Liczba ofert: 2

Pokoje Gościnne BRYDAR

Od 40 zł

(0 opinii)

Pokoje Gościnne BRYDAR
Chłopy, Kapitańska 6, Pomorze Zachodnie
Kategoria:  Kwatery Chłopy
Oferujemy Państwu komfortowe, całoroczne pokoje z łazienkami,+ TV-Sat. Ładna lokalizacja - sąsiedztwo lasów otaczających tę miejscowość to wymarzone miejsce na spacery, wycieczki rowerowe i-
Ośrodek Wypoczynkowy Bosman
Chłopy, , Pomorze Zachodnie
Kategoria:  Ośrodki wypoczynkowe Chłopy
Cały teren jest ogrodzony, co zapewnia Państwu+ spokój i bezpieczeństwo dla Państwa samochodów.-

O miejscowości Chłopy

Chłopy to nadmorska wieś letniskowa, która położona jest w woj. Zachodniopomorskim. Polską nazwę Chłopy wprowadzono urzędowo w 1948 roku i wieś posiada zachowany tradycyjny układ rybackiej osady wraz z domami z XIX wieku, który ozdobiony jest ludowymi malowidłami.
Chłopy to niewielka nadmorska miejscowość turystyczna, która może poszczycić się czystą i szeroką plażą, która zachęca odwiedzających ją turystom do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży znajduję się pasm wydm otoczony sosnowym lasem, który dobrze wpływa na klimat, a co ciekawe miejscowość Chłopy została wpisana do rejestru zabytków, ze względu na rzadko spotykany układ zabudowy.
Większość osób planując wakacyjny wypoczynek wybiera się nad polskie morze i jest to spowodowane wieloma czynnikami, ale przede wszystkim jest to szum fal, który uspokoi, powietrze pełne jodu, które doda sił. Dobrym wyborem na odpoczynek jest właśnie wioska Chłopy, w której między innymi znajduję się przystań rybacka, która położona jest tuż przy plaży w Chłopach i dzięki temu zawsze żyje swoim życiem. Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji nad morzem bez spróbowania morskiej świeżej, wędzonej czy usmażonej ryby. Można zakupić świeże ryby morskie, ale również wziąć udział w wyprawie wędkarskiej i samemu złowić rybę. Atrakcja ta cieszy się wielkim zainteresowaniem poprzez turystów także warto z niej skorzystać. Mamy również bogatą bazę noclegową i dbamy o to, aby każdy czuł się tutaj bardzo dobrze.

Agroturystyka Chłopy Pensjonaty Chłopy Hotele Chłopy Camping Chłopy Apartamenty Chłopy Ośrodki wypoczynkowe Chłopy Kwatery Chłopy Domki Chłopy Hostele Chłopy Motele Chłopy SPA Chłopy Uzdrowiska Chłopy Schroniska Chłopy Stancje Chłopy Internaty Chłopy Zajazd Chłopy Wille Chłopy Noclegi pracownicze Chłopy Pola namiotowe Chłopy Pokoje gościnne Chłopy Ośrodki wczasowe Chłopy