Dom do wynajęcia Powroźnik 169

Dom do wynajęcia Powroźnik 169

Dom do wynajęcia Powroźnik 169 w miejscowości Muszyna
Google Ads 300x250

Opis

Dom do wynajęcia Powróznik 169

Oferujemy apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie 14 osób.

Jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć w ciszy i spokoju.

Na parterze domu jednorodzinnego mieści się niezależne mieszkanie (apartament) o powierzchni 60m2, które obejmuje: dwa pokoje, łazienkę oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem.

Do dyspozycji gości jest również apartament na piętrze - składający się z 2 pokoi, łazienki i kuchni z pełnym wyposażeniem.

Z apartamentu można bezpośrednio wyjść do ogrodu, gdzie dostępne są: miejsce do opalania, grill, basen, boisko do siatkówki, a dla najmłodszych - piaskownica.

Dom położony jest w odległości około 400m od głównej drogi Krynica-Muszyna, co zapewnia ciszę i spokój.

Na terenie obiektu znajduje się wygodny, bezpłatny parking.

Lato w górach obfituje w atrakcje i możliwości aktywnego spędzania czasu. Liczne szlaki rowerowe i piesze zapewniają niekończącą się rozrywkę.

Do kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką można dojechać w około 10 minut samochodem, podobnie jak do Tylicza, Muszyny i Krynicy.

W okolicy Powrożnika znajdują się przejścia graniczne na Słowację, co daje możliwość zwiedzania i korzystania z basenów termalnych.

Zapraszamy serdecznie.

Beskid Sądecki jest znany z malowniczych szlaków turystycznych (Wierchomla, Jaworzyna Krynicka, Żegiestów). W okolicy można znaleźć zabytkową cerkiew, stadninę koni, baseny. W centrum dostępne jest źródło pitnej wody mineralnej. Czyste środowisko, oddalenie od miejskiego zgiełku, cisza i spokój tworzą doskonałe warunki do wypoczynku. Okoliczne lasy są bogate w grzyby i jagody.