Dom Pod Winogronem

Od 40 zł

Szczawnica
ul. Szlachtowska 28
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy do Domu Pod Winogronem w uzdrowisku Szczawnica. Nasz dom położony jest w malowniczej okolicy nad rzeką Grajcarek, niedaleko centrum. W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski Szafranówka i stacja kolejki na Palenicę, a nieco dalej wyciąg Homole.   Oferujemy Państwu eleganckie pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor, mała lodówka, czajnik bezprzewodowy i balkon. Z balkonów rozciąga się piękny widok na górę Jarmutę, Szczawnicę i trasę narciarską Palenica. W obiekcie do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażona kuchnia wraz z dużą jadalnią. Zapewniamy: darmowy dostęp do Wi-Fi, bezpłatny parking, miejsce na grilla, altanę,
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Domu Pod Winogronem w uzdrowisku Szczawnica. Nasz dom położony jest w malowniczej okolicy nad rzeką Grajcarek, niedaleko centrum.

W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski Szafranówka i stacja kolejki na Palenicę, a nieco dalej wyciąg Homole.

 

Oferujemy Państwu eleganckie pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor, mała lodówka, czajnik bezprzewodowy i balkon. Z balkonów rozciąga się piękny widok na górę Jarmutę, Szczawnicę i trasę narciarską Palenica.

W obiekcie do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażona kuchnia wraz z dużą jadalnią.

Zapewniamy: darmowy dostęp do Wi-Fi, bezpłatny parking, miejsce na grilla, altanę, ogród i taras, a dla najmłodszych piaskownicę oraz trampolinę.

Akceptujemy zwierzęta domowe.

Przyjmujemy także grupy zorganizowane.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Pokój 2-osobowy od 80 zł/doba

Pokój 3-osobowy od 120 zł/doba

Pokój 4-osobowy od 160 zł/doba

Cena jest zależna od sezonu, liczby gości i długości pobytu.

nr konta: Anna Trzeszczoń

BPKO 71 1020 3466 0000 9902 0147 6910


 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również