Domek Leśniakówka

Od 200 zł

Bóbrka 37 B
38-623 Bóbrka
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domek Leśniakówka to całoroczny drewniany domek 6-osobowy położony na górze Koziniec w miejscowości Bóbrka. W sąsiadztwie znajduje się nieczynny już kamieniołom, z którego pobierany był materiał na budowę zapory wodnej w Solinie.   Domek wyposażony jest w kominek opalany drewnem, dwie sypialnie znajdujące się na piętrze, salon połączony z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę. Z tarasu Leśniakówki rozpościera się widok na malowniczą panoramę miejscowości: Połoniny Solinę Koronę zapory wodnej w Solinie, Zalew Myczkowiecki Ponadto w pobliżu liczne szlaki piesze i rowerowe. Wybierając noclegi w Bóbrce aktywnie spędzicie czas, oraz odpoczniecie od codzinnych obowiązków. Możliwość zarezerwowania domku na okres świąteczny
czytaj więcej

Domek Leśniakówka to całoroczny drewniany domek 6-osobowy położony na górze Koziniec w miejscowości Bóbrka. W sąsiadztwie znajduje się nieczynny już kamieniołom, z którego pobierany był materiał na budowę zapory wodnej w Solinie.

 

Domek wyposażony jest w kominek opalany drewnem, dwie sypialnie znajdujące się na piętrze, salon połączony z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Z tarasu Leśniakówki rozpościera się widok na malowniczą panoramę miejscowości:

  • Połoniny

  • Solinę

  • Koronę zapory wodnej w Solinie,

  • Zalew Myczkowiecki

Ponadto w pobliżu liczne szlaki piesze i rowerowe. Wybierając noclegi w Bóbrce aktywnie spędzicie czas, oraz odpoczniecie od codzinnych obowiązków.

Możliwość zarezerwowania domku na okres świąteczny lub noworoczny, pobyt min. 4 doby - termin do uzgodnienia.

Bóbrka znana jest przede wszystkim z powstałej tu jako pierwszej w świecie kopalni oleju skalnego, jak wówczas tę substancję nazwano, czyli ropy naftowej. Warto udać się do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza, wraz z najstarszą na świecie kopalnią Franek, czynną do dziś. Wspaniły klimat pozwoli "naładować" baterie nawet podczas krótkiego weekendowego wypadu.

zwiń

Zobacz również