Domki na Beskidzie

Od 230 zł

Domki na Beskidzie

Domki na Beskidzie w miejscowości Istebna
Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w Istebnej to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku! Zapraszamy Państwa do nowo otwartych Domków na Beskidzie usytuowanych w przepięknej i malowniczej części wsi, oczywiście z widokiem na góry. 
Oferujemy Państwu dwa domki w skład których wchodzą: pokój 2-osobowy, salon z aneksem kuchennym i łazienką na parterze , oraz dwie sypialnie na piętrze 3-osobowa i 2-osobowa (+ możliwość rozłożenia kanapy na parterze, co daje dodatkowe dwa miejsca).
Domki wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują balkon, część wypoczynkową z sofą oraz łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest także w pełni wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem.Doskonałym miejscem na relaks jest taras.
W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na nartach i pieszych wycieczek. W wolnej chwili można zrelaksować się w ogrodzie lub we wspólnej części wypoczynkowej.

Do zobaczenia!

Istebna - polska wieś położona w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, siedziba gminy Istebna. istebna to świetna baza wypadowa w góry Beskidu, zarówno jeśli chodzi o wędrówki piesze po wielokilometrowych szlakach turytycznych jak i rowerowe po świetnie przygotowanych trasach. Również samochodem można tu wygodnie podróżować, gdyż przez Istebną prowadzi droga z Milówki do Wisły i dalej do Szczyrku.

Atrakcje:

*Izba Pamięci Jerzego Kkuczki,

*Chatka Kawuloka,

*Muzeum Koronki w Koniakowie,

*Centrum Pasterskie w Koniakowie,

*Muzeum Regionalne "Na Grapie" w Jaworzynce,

*Kurna Chata Kawuloka,

*Muzeum Beskidzkie w Wiśle,

*Muzeum i Galeria Rodziny Konarzewskich w Istebnej,

*Izba Regionalna "Chata Kawuloka" w Istebnej,

*Muzeum Jana Wałacha w Istebnej,

*Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Wiśle,

*Rucki Tadeusz - Wystawa sztuki,

*Ochorowiczowka.