Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze

Od 40 zł

Zwierzyniec
ul. Rudka 86
22-470 Zwierzyniec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeśli planujesz noclegi w Zwierzyńcu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze to oferta skierowana do osób ceniących sobie wypoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju. Ponadto okoliczne atrakcje zachęcają do aktywności fizycznej.   Posiadamy dwa domki, które usytuowane są na wzgórzu wśród drzew, krzewów i kwiatów. W każdym domku znajdują się: dwa pokoje z dwoma łóżkami, szafą oraz lampką nocną. Ponadto wysposażone są w telewizory, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową oraz naczyniami kuchennymi. Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Domki posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi, umywalkami i wc. Przy obiektach są stoły z
czytaj więcej


Jeśli planujesz noclegi w Zwierzyńcu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Domki Letniskowe Słoneczne Wzgórze to oferta skierowana do osób ceniących sobie wypoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju. Ponadto okoliczne atrakcje zachęcają do aktywności fizycznej.
 


Posiadamy dwa domki, które usytuowane są na wzgórzu wśród drzew, krzewów i kwiatów.

W każdym domku znajdują się: dwa pokoje z dwoma łóżkami, szafą oraz lampką nocną. Ponadto wysposażone są w telewizory, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową oraz naczyniami kuchennymi.

Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie. Domki posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi, umywalkami i wc.

Przy obiektach są stoły z ławkami, huśtawki, grill.

Możliwość zaparkowania samochodów na posesji.

Mamy nadzieje że spędzą Państwo u nas niezapomniane chwile.

W odległości 300 m od domków znajduje się zalew “Rudka” w rozlewisku Wieprza. Nad zalewem jest usytuowana przystań spływu kajakowego, sprzęt rekreacyjny typu rowery wodne itp.

W Zwierzyńcu wśród wielu atrakcji możemy polecić:

  • kościółek na wyspie,

  • stary browar,

  • wejście na “Bukową Górę”,

  • kąpielisko “Echo”,

  • liczne trasy rowerowe i piesze .

W sierpniu odbywa się ogólnopolska Akademia Filmowa. Istnieje wiele punktów gastronomicznych, gdzie można dobrze i tanio zjeść

zwiń

Zobacz również