Domek Pod Modrzewiem Mazury

Od 40 zł

Prawdowo 47 E
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeżeli szukasz miejsca aby wypocząć w ciszy i spokojum, rodzinnie spędzić czas w otoczeniu lasów oraz jezior – ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Mazury oferują szereg licznych atrakcji przez cały rok, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze roku! Domek Pod Modrzewiem do dyspozycji gości udostępnia 4 pokoje trzy osobowe z możliwością dostawki z aneksami kuchennymi w pełni wyposażone.   Na terenie obiektu mamy miejsce do grillowania wśród zieleni, leżaki a w pobliżu zaprzyjaźnioną wypożyczalnię rowerów do wycieczek po przepięknej okolicy oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego jak kajaki czy łodzie motorowe bez patentu. Prawdowo to wieś oddalona
czytaj więcej


Jeżeli szukasz miejsca aby wypocząć w ciszy i spokojum, rodzinnie spędzić czas w otoczeniu lasów oraz jezior – ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Mazury oferują szereg licznych atrakcji przez cały rok, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze roku!

Domek Pod Modrzewiem do dyspozycji gości udostępnia 4 pokoje trzy osobowe z możliwością dostawki z aneksami kuchennymi w pełni wyposażone.

 

Na terenie obiektu mamy miejsce do grillowania wśród zieleni, leżaki a w pobliżu zaprzyjaźnioną wypożyczalnię rowerów do wycieczek po przepięknej okolicy oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego jak kajaki czy łodzie motorowe bez patentu.

Prawdowo to wieś oddalona 1km od Mikołajek , w pobliżu Hotel Gołębiewski z basenami i tropikaną, blisko karczma ewentualnie sklep.

W pobliżu znajduje się tor samochodowy na którym rozgrywany jest coroczny Rajd Polski a w okresie zimowym może posłużyć do uprawiania biegów narciarskich a w przypadku braku śniegu do nordic walking.

ZAPRASZAMY LATEM , ZIMĄ, WIOSNĄ I JESIENIĄ- gwarantujemy udany wypoczynek w cichym, przytulnym miejscu. Zapraszamy serdecznie.  

zwiń

Zobacz również