GÓRSKA OAZA

Od 35 zł

Rytro 321
33-343 Rytro
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy Państwu pobyt w urokliwej, górskiej miejscowości, którą jest Rytro. Oferujemy odwiedzającym:  spokój,  ciszę, zielone góry, świeże powietrze,  nieograniczone możliwości rozrywki za sprawą m.in. miasteczka linowego ablandia i górskich zielonych kuligów. Najlepsza oferta w okolicy! Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Z okien widok na góry jak i Dolinę Popradu. Istnieje możliwość zorganizowania kuligu letniego w góry wraz z ogniskiem i smażeniem kiełbasek. Niewątpliwą atrakcją są występujące w pobliżu naturalne ujęcia wód mineralnych, które z ziemi wypływają już jako gazowane.   Do dyspozycji pokoje: 1,2,3,4-osobowe. Pokoje z balkonami z których rozciąga się piękny widok na pasmo Jaworzyny Krynickiej oraz górę zamkową.
czytaj więcej
Oferujemy Państwu pobyt w urokliwej, górskiej miejscowości, którą jest Rytro. Oferujemy odwiedzającym: 
  • spokój, 
  • ciszę,
  • zielone góry,
  • świeże powietrze, 
  • nieograniczone możliwości rozrywki za sprawą m.in. miasteczka linowego ablandia i górskich zielonych kuligów.

Najlepsza oferta w okolicy!

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Z okien widok na góry jak i Dolinę Popradu. Istnieje możliwość zorganizowania kuligu letniego w góry wraz z ogniskiem i smażeniem kiełbasek. Niewątpliwą atrakcją są występujące w pobliżu naturalne ujęcia wód mineralnych, które z ziemi wypływają już jako gazowane.
 
Do dyspozycji pokoje: 1,2,3,4-osobowe.
Pokoje z balkonami z których rozciąga się piękny widok na pasmo Jaworzyny Krynickiej oraz górę zamkową.
Dodatkowo w pokojach, duże 40 calowe telewizory z dostępem do internetu, baza filmów, programów rozrywkowych i innych. Dostępna też świetlica, sala gier, plac zabaw dla dzieci. Darmowy internet WiFi z szybkim transferem. Bezpieczny Parking w cenie. Akceptacja zwierząt. Miejsce na ognisko. Grill.
 
Serdecznie zapraszamy
zwiń

Zobacz również