ZIELONE WZGÓRZE

Zwierzyniec
ul. Rudka 15A
22-470 Zwierzyniec
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jako gospodarze Zielonego Wzgórza, którzy od 17 lat prowadzą działalność agroturystyczną, bardzo dobrze znamy okolicę. W 2000 roku nasz profesjonalizm został doceniony nagrodą w Krajowym Konkursie Agro-Eko-Turystycznym „Zielone Lato”. Bardzo chętnie pomagamy gościom organizować atrakcje wypełniające czas wolny. Dokładamy wszelkich starań, aby spędzając swój urlop właśnie u nas, byli Państwo zadowoleni z każdego dnia wypoczynku.   Staramy się, aby każdy nasz gość czuł się w naszym domu, jak u siebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone pokoje w nowym budynku. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, Wi-Fi. Z balkonów rozciąga się wspaniały widok na Zalew „Rudka”, Bukową Górę, Piaseczną
czytaj więcej

Jako gospodarze Zielonego Wzgórza, którzy od 17 lat prowadzą działalność agroturystyczną, bardzo dobrze znamy okolicę. W 2000 roku nasz profesjonalizm został doceniony nagrodą w Krajowym Konkursie Agro-Eko-Turystycznym „Zielone Lato”. Bardzo chętnie pomagamy gościom organizować atrakcje wypełniające czas wolny. Dokładamy wszelkich starań, aby spędzając swój urlop właśnie u nas, byli Państwo zadowoleni z każdego dnia wypoczynku.

 
Staramy się, aby każdy nasz gość czuł się w naszym domu, jak u siebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone pokoje w nowym budynku. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, Wi-Fi. Z balkonów rozciąga się wspaniały widok na Zalew „Rudka”, Bukową Górę, Piaseczną Górę i całą okolicę. 
Nasi goście mają możliwość korzystania z kuchni oraz jadalni. Przy budynku znajduje się miejsce na ognisko, altana z grillem, bezpieczne miejsca parkingowe a posesja jest obficie otoczona zielenią i ogrodzona.
Dla lubiących rośliny, gospodarze otwierają podwoje szkółki krzewów ozdobnych, którą prowadzą, chętnie opowiadając o tajnikach opieki nad wymagającymi krzaczkami. Oczywiście na miejscu istnieje możliwość nabycia krzewów, aby zabrać ze sobą do domu trochę agroturystycznego klimatu.
 
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 12.00 następnego dnia.
zwiń

Zobacz również