Gospodarstwo Agroturystyczne SARENKA

Od 35 zł

Podsarnie 40
34-721 Podsarnie
Orawa
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Podsarnia!!!!!!   Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gospodarstwa agroturystycznego "Sarenka". Nasze gospodarstwo znajduje się w przepięknej miejscowosci Podsarnie na Orawie. Zaledwie 17 km od Rabki i 20 km od granicy ze Słowacją. Tym samym stanowi doskonałą bazę wypadową na szlaki Beskidów, Gorców i Tatr. Już z samego Podsarnia można wędrować szlakiem na Babią Góre. Spacerować Szlakiem Papieskim. Czyste powietrze, spokój, i typowo wiejski klimat pozwalają znakomicie odpoczać i zregenerować siły. Zimą baza noclegowa dla narciarzy korzystających z okolicznych wyciagów m.in. Beskid Spytkowice, wyciąg Orawka, U Żura w Chabówce. Jak również dla narciarzy korzystających z wyciagów na Słowacji. 
czytaj więcej
Zapraszamy do Podsarnia!!!!!!
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gospodarstwa agroturystycznego "Sarenka". Nasze gospodarstwo znajduje się w przepięknej miejscowosci Podsarnie na Orawie. Zaledwie 17 km od Rabki i 20 km od granicy ze Słowacją. Tym samym stanowi doskonałą bazę wypadową na szlaki Beskidów, Gorców i Tatr. Już z samego Podsarnia można wędrować szlakiem na Babią Góre. Spacerować Szlakiem Papieskim. Czyste powietrze, spokój, i typowo wiejski klimat pozwalają znakomicie odpoczać i zregenerować siły. Zimą baza noclegowa dla narciarzy korzystających z okolicznych wyciagów m.in. Beskid Spytkowice, wyciąg Orawka, U Żura w Chabówce. Jak również dla narciarzy korzystających z wyciagów na Słowacji. 
Proponujemy smaczną domową kuchnie. Posiłki przygotowywane na bazie produktów z lokalnych gospodarstw. Przyjeżdżając do nas, macie Państwo możliwość skosztowania dań regionalnych (bez dodatkowych opłat).
 
Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Dzieci do lat 3 spiące z rodzicami pobyt gratis. Pokój zabaw. Organizujemy zajęcia edukacyjne, zabawę i opiekę,  pod okiem dyplomowanych animatorów czasu wolnego.  Szczegóły ustalamy indywidualnie.
 
Do wynajęcia przytulne pokoje z łazienkami, TV,DVD,WiFi.  Obiekt zlokalizowany blisko górnej stacji wyciagu Beskid Spytkowice. Cena noclegu 35 zł/os. Dla grupy powyżej 10 osob zniżki, ustalane indywidualnie. Zapraszamy.
 
Możliwość wynajęcia całego domu drewnianego (25 miejsc) w cenie tylko 499zł na dobę.  Do dyspozycji gości 7 pokoi z łazienkami, TV, DVD, WiFi. Kuchnia w pełni wyposażona, jadalnia i swietlica w góralskim stylu.  Możliwość zamówienia pełnego wyżywienia (cena ustalana indywidualnie).
 
Do wynajęcia dom murowany (12 miejsc) w cenie tylko 259zł na dobę.  Do dyspozycji gości 4 pokoje z łazienkami, TV, WiFi. Wyposażona kuchnia, świetlica z kominkiem. 
zwiń

Zobacz również