Hanka Zawoja

Od 35 zł

Zawoja
ul. Zawoja 2950
34-222 Zawoja
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Opis

HANKA Zawoja noclegi - ośrodek wczasowy w Zawoi - noclegi Zawoja - ośrodek na zielone szkoły Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór , źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą Państwu oderwać się od codziennych spraw i spędzić w naszym ośrodku czas zdrowo i przyjemnie. Ośrodek „HANKA” jest dogodnym miejscem (noclegi Zawoja) wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe , a także zimowe białe szaleństwo. W odległości ok. 100 m od ośrodka znajduje się sieć wyciągów orczykowych, szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi . Ośrodek na ferie w Zawoi     Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi    Ośrodek
czytaj więcej

HANKA Zawoja noclegi - ośrodek wczasowy w Zawoi - noclegi Zawoja - ośrodek na zielone szkoły

Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór , źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą Państwu oderwać się od codziennych spraw i spędzić w naszym ośrodku czas zdrowo i przyjemnie.

Ośrodek „HANKA” jest dogodnym miejscem (noclegi Zawoja) wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe , a także zimowe białe szaleństwo. W odległości ok. 100 m od ośrodka znajduje się sieć wyciągów orczykowych, szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi .

Ośrodek na ferie w Zawoi     Ośrodek na zielone szkoły w Zawoi    Ośrodek na wczasy w Zawoi    Ośrodek na konferencje w Zawoi 

Nasz ośrodek idealnie nadaje się na: 

  • ośrodek na ferie w górach 

  • ośrodek na ferie w beskidach 

  • ośrodek pod kolonie Zawoja

  • noclegi Zawoja 


 ZAWOJA jest wsią położoną bezpośrednio u stóp Babiej Góry. Głównymi atrakcjami turystycznymi są tu liczne szlaki piesze prowadzące m.in. na szczyt Babiej Góry, trasy rowerowe, wiele wyciągów narciarskich, nieskażona przyroda i przepiękny Babiogórski Park Narodowy.
Do najciekawszych obiektów zabytkowych w Zawoi należą m.in.; drewniana karczma z podcieniami z 1836r., drewniany kościół z 1888r. , XIX - wieczna kapliczka Zbójnicka (Zawoja Policzne), skansen utworzony przez PTTK na Markowych Rówienkach, wille Polskiej Akademii Nauk oraz Ośrodek Edukacyjny BPN z 1930r. (Zawoja Barańcowa).

W Zawoi warto zwiedzić m.in.:

  • drewniany kościół z 1888 roku,
  • XIX-wieczną kapliczkę Zbójnicką (Zawoja Policzne),
  • skansen utworzony przez PTTK na Markowych Rówienkach,

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena zależna od ilości gości, pory roku oraz sezonu.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również