Hotel Traugutta3

Hotel Traugutta3 w miejscowości Białystok
Google Ads 300x250

Białystok
ul. Romualda Traugutta 3
15-145 Białystok
Podlasie
zobacz na mapie

Opis

TO MIEJSCE NA TWOJĄ HISTORIĘ Hotel Traugutta3 to 4-gwiazdkowy butikowy hotel w Białymstoku stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii miejsca z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą. Idealna lokalizacja Hotel położony jest w zacisznym i ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Zlokalizowany jest w odległości zaledwie 1,8 km od ścisłego centrum Białegostoku i 0,5km od nowopowstałego Muzeum Pamięci Sybiru (otwarcie 17.09.2021).  Doświadczony personel Hotel Traugutta3**** powstał z myślą o dobrym samopoczuciu naszych Gości. Doświadczony personel stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom, dbając o komfort i zapewniając profesjonalną obsługę.  Miejsce z historią Historia tego miejsca mocno definiuje jego obecny wizerunek. Inspiracją projektu wnętrz hotelu była historia związana
czytaj więcej

TO MIEJSCE NA TWOJĄ HISTORIĘ

Hotel Traugutta3 to 4-gwiazdkowy butikowy hotel w Białymstoku stanowi wyjątkowe połączenie bogatej historii miejsca z eleganckim, nowoczesnym stylem i nieformalną atmosferą.

Idealna lokalizacja

Hotel położony jest w zacisznym i ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Zlokalizowany jest w odległości zaledwie 1,8 km od ścisłego centrum Białegostoku i 0,5km od nowopowstałego Muzeum Pamięci Sybiru (otwarcie 17.09.2021). 

Doświadczony
personel

Hotel Traugutta3**** powstał z myślą o dobrym samopoczuciu naszych Gości. Doświadczony personel stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom, dbając o komfort i zapewniając profesjonalną obsługę. 

Miejsce z historią

Historia tego miejsca mocno definiuje jego obecny wizerunek. Inspiracją projektu wnętrz hotelu była historia związana z przynależącą do niego zabytkową willą, która była świadkiem niejednej historii. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych – Restauracja Regiment

Willa z 1884 roku

Willa przy ul. Traugutta 3 jest ostatnią, obok pobliskiej plebanii kościoła pozostałością po istniejących tu przed laty carskich koszarach, która zachowała swoją oryginalną formę i dzięki naszym staraniom otrzymała drugie życie. W 1994 budynek wpisany został do rejestru zabytków, jako dobro kultury ze względu na swoje znaczenie historyczne.

 

Obiekt Hotel Traugutta3 znajduje się w miejscowości Białystok w regionie podlaskie i oferuje bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rynek Kościuszki – 2 km, Muzeum Historyczne – 2,2 km. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, obsługa pokoju oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Oferta hotelu obejmuje pokoje rodzinne.

Obiekt oddaje do dyspozycji Gości klimatyzowane pokoje, w których zapewniono biurko, czajnik, lodówkę, minibar, sejf, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę.

W obiekcie serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu.

Obiekt Hotel Traugutta3 oferuje wannę spa.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pałac Branickich – 2,3 km, Archikatedra białostocka – 2,4 km.

zwiń

Zobacz również