Hotel EwKa

Od 50 zł

Myczków .
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Hotel EwKa to nowo wybudowany obiekt położony w urokliwym rejonie Bieszczad na granicy Myczkowa i Polańczyka niedaleko jeziora Solińskiego. Dzięki dogodnej lokalizacji nasz hotel jest atrakcyjnym punktem wypadowym w wyższe partie Bieszczad i na Pogórze Bieszczadzkie.   Hotel posiada 25 pokoi z łazienkami. Każdy z pokoi wyposażony jest w komfortowe, nowoczesne meble, TV SAT i węzeł sanitarny. Część posiada także balkony. Hotel EwKa dysponuje nowoczesną, klimatyzowaną restauracją, tarasem oraz doskonale zaopatrzonym barkiem. Oferujemy domowe dania i kuchnię regionalną, a także miłą i dyskretną obsługę. Na ogrodzonej posesji znajduje się parking, ogródek piwny, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu, miejsce
czytaj więcej

Hotel EwKa to nowo wybudowany obiekt położony w urokliwym rejonie Bieszczad na granicy Myczkowa i Polańczyka niedaleko jeziora Solińskiego.

Dzięki dogodnej lokalizacji nasz hotel jest atrakcyjnym punktem wypadowym w wyższe partie Bieszczad i na Pogórze Bieszczadzkie.

 

Hotel posiada 25 pokoi z łazienkami. Każdy z pokoi wyposażony jest w komfortowe, nowoczesne meble, TV SAT i węzeł sanitarny. Część posiada także balkony.

Hotel EwKa dysponuje nowoczesną, klimatyzowaną restauracją, tarasem oraz doskonale zaopatrzonym barkiem. Oferujemy domowe dania i kuchnię regionalną, a także miłą i dyskretną obsługę.

Na ogrodzonej posesji znajduje się parking, ogródek piwny, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu, miejsce na ognisko i grill oraz boisko do gry w piłkę.

Organizujemy konferencje, przyjęcia, wesela, komunie i inne imprezy.

Hotel jest przystosowany do osób niepełnosprawnych.

zwiń

Zobacz również