HT Houseboats

HT Houseboats w miejscowości Mielno
Google Ads 300x250

Mielno
ul. 6 Marca 2
76-032 Mielno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Kto z nas nie marzył o zamieszkaniu w domku nad wodą? Dziś jest to możliwe! Chcesz by budził Cię szum wody i malowniczy widok na jezioro? Szukasz domku w Mielnie, który nie będzie znajdował się w centrum? Koniecznie sprawdź nasze pływające ekskluzywne domki w HT Houseboats! Wyjątkowe, domki nad morzem HT Houseboats stworzyliśmy z myślą o wymagających Gościach, którzy od wakacji nad wodą oczekują czegoś więcej, niż tylko zapachu smażonej ryby czy zatłoczonej plaży pełnej parawanów.W naszych apartamentach, każdy może zrelaksować się każdego dnia pobytu nie tylko dzięki urzekającemu widokowi zza panoramicznych okien. Przestronne domki zostały stworzone z myślą o parach, rodzinach i
czytaj więcej

Kto z nas nie marzył o zamieszkaniu w domku nad wodą? Dziś jest to możliwe! Chcesz by budził Cię szum wody i malowniczy widok na jezioro? Szukasz domku w Mielnie, który nie będzie znajdował się w centrum? Koniecznie sprawdź nasze pływające ekskluzywne domki w HT Houseboats!

Wyjątkowe, domki nad morzem HT Houseboats stworzyliśmy z myślą o wymagających Gościach, którzy od wakacji nad wodą oczekują czegoś więcej, niż tylko zapachu smażonej ryby czy zatłoczonej plaży pełnej parawanów.W naszych apartamentach, każdy może zrelaksować się każdego dnia pobytu nie tylko dzięki urzekającemu widokowi zza panoramicznych okien. Przestronne domki zostały stworzone z myślą o parach, rodzinach i większych grupach. Nasz największy domek w Mielnie może pomieścić aż cztery osoby dorosłe i dwójkę dzieci.

Dla fanów aktywnego trybu życia, przygotowaliśmy miejsce na ognisko lub grilla. Na terenie Resortu HT Houseboats dostępny jest również  Lobby Bar Kubryk gdzie zapraszamy na pyszne domkowe ciasto własnego wypieku, gofry bez których pobyt nad morzem nie może się odbyć  naturalne lemoniady oraz autorskie drinki.

Na terenie HT Houseboats znajduje się również sezonowy basen, przy którym możesz wypocząć przed skorzystaniem z darmowej wypożyczalni rowerów – tych tradycyjnych i wodnych. W okresie od maja do października dostępne są kajaki i rowery wodne. Goście mają także do dyspozycji wielofunkcyjne boisko sportowe, mały park linowy, trampolinę, plac zabaw dla dzieci, wyznaczone miejsce na ognisko oraz ogród ziołowy. Na miejscu można ponadto pograć w gry planszowe.

Ten obiekt jest położony 4 minuty spacerem od plaży. Obiekt HT Houseboats- domki na wodzie Mielno położony jest nad jeziorem Jamno w Mielnie, 300 metrów od brzegu morza

zwiń

Zobacz również